Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elgondolkodtató kérdés?

Elgondolkodtató kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az merült fel bennem, hogy meddig bírná egy ember, hogy nem csavarodik be, ha tegyük fel egyedül marad a földön. Nincs kommunikáció, partner, magára van utalva, nincs remény és az utolsó élő emberi egyed. Kíváncsi lennék a valaszaitokra :)


2017. dec. 22. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Egyéntől függ. Például én egyáltalán nem csavarodnák be, mert éltem már társadalomból kivonulva önellátóként és mostanában is hasonlókat tervezek, például elmenni fémdetektoros aranyásónak az ismert aranymezőkre vagy csak csavarogni a trópusokon.

De gondban lennék hogy a gépész- és villamosmérnöki tudásommal hogyan oldanám meg azt hogy az emberi fajom fennmaradjon, vagyis nő nélkül hogyan lehetne ezt kivitelezni? Mert hát van az emberben egy ilyen felelősségérzet hogy az emberiségünk ha egyszer már eljutott idáig, akkor ne kelljen újra évmilliárdokat várni arra hogy egyik életképes állatfaj elkezdjen fejlődni. Viccesen fogalmazva ma nem vagyok egy nagy nőcsábász, de a kérdésben leírt esetben meg ez lenne a legfőbb gondom: Hogyan maradjon fenn az emberi faj ha már csak én maradtam?

2017. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én totál jól bírnám, igazából még élvezném is, hogy van egy bolygóm, és minden ami azon van, szerintem el tudnám magam foglalni, egyedül az élelem tekintetében kéne egy picit okoskodni, hogy ha elfogy a tartós élelmiszer akkor tudjam magamnak intézni a dolgokat, de ezenkívül simán bírnám. Max ha lehet egy kutyának pl örülnék nagyon, de ugye a kérdésben amúgy is csak emberekről volt szó, szóval háziállat elvielg lehet. :D
2017. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!