Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig csak a jó testi adottságú nők miqtt szerzek rossz tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ők erre játszanak, hogy leépítsék az embert, mondván hogy ők frlső kategória, magyarul arra ösztökélik a szegényeket és a NEM kigyúrtakat, hogy maradjanak a kövér és ronda lányok birtokában. Mert ők NEM a jobbakhoz tartoznak. Az élet folyamatosan zakót ad ilyen téren. Ez borzalmas,hogy ga jó feneket akarok fogni, fiatal létemre fizetnem kell. Különben marad a másik út.
2017. dec. 23. 21:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
“ Nem az számít értékes nőnek aki játsza huszonévesen a szüzet, váratja a partnerét,” hanem aki lefekszik veled, huzakodás nélkül, értem.😂😂😂😂😂😂
2017. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
Mindig van kivétel.. :)
2017. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
Szóval az a bajod hogy miért nem pattannak a nálad mérföldekkel jobb nők a farkadra és "holmi" veled egyenrangú nőkkel kellene párosodnod? Tégy egy szívességet és pattanj ki a hegyeshalmi gyors elé ha ennyi eszed sincs.
2017. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Miss Endzsi ***** válasza:
21%
Szép, fiatal, jó testű lány vagyok. A barátom gyönyörű fiú, tökéletes testtel, intelligens, okos, vicces. Olyan nagy bűn, hogy őt választottam, szemben egy igénytelennel például? Ha már ilyen sokat foglalkozom magammal, akkor igenis megérdemlem, hogy olyan párom legyen, amilyet szeretnék.
2017. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
20/N,L
2017. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%

Cica. Van, aki tényleg utálja a szexet, és herótja van a próbálkozókból, és szívesebben él egyedül, hiába "válogathat" a jó adottságok miatt. Ebben az esetben a jó adottság inkább átok, mint áldás.

És nem is mindenki néz tévét, az ismerősi köröm (budapesti, értelmiségi fiatalok) többségének nincs is előfizetése tv-re. De csajuk valahogy van :D

2017. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Felső nagyotmondó szerencsétlenke: Mi az, hogy nálam mérföldkövekkel jobb nők? Honnan tudod, hogy én milyen vagyok? Ki vagy te, hogy megmond, kinek ki a kategóriája? Mérföldkövekkel jobb nálam egy nő, azért mert esetleg nagy melle van és jó feneke? Olyanok a génjei. És? Vagy szerinted a szèp nők alanyi jogon tartoznak a kigyúrtakhoz és a milliomosokhoz? Az a szèp nő, aki bem kigyúrt és nem us milliomos? Itt vèged van. Kenterbe is vágtalak. Egy a baj. Nagyon sok esetben a nők választanak kènyek kedvük szerint. Ennyi. Ezt a hatalmat kell visszaszorítani, mert ezért esnek ki sokan a pixisből.
2017. dec. 26. 20:40
 28/29 anonim ***** válasza:
57%

Az itt a legnagyobb baj, hogy akármennyire is leadnák anők az elvárásaikat, akkorsem téged választanának.

Gondolj bele, ha te állnál választás előtt, hogy ma nem vacsorázol vagy azon nyomban felfalsz egy jó nagy adag, meleg, gőzölgő sz_rt, akkor te is inkább azt választanád, hogy éhesen fekszel le aludni.

2017. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%

" Egy a baj. Nagyon sok esetben a nők választanak kènyek kedvük szerint. Ennyi. Ezt a hatalmat kell visszaszorítani, mert ezért esnek ki sokan a pixisből."


Meg a jó édes...Csillagom, nyugodj bele a ténybe, hogy a nőknek ugyanúgy joguk van eldönteni, ki kell nekik, mint bármelyik pasinak - akkor is, ha neked ez nem tetszik. Az más kérdés, hogy fizikum, személyiségi jegyek vagy egyéb miatt más-más a lehetőségek tárháza, de ez szintén ugyanúgy jellemző mindkét nemre.:-) A szép nő is, meg a csúnyácska is mondhat neked nemet, ha nem jössz be neki. A nő ugyanis nem pina körüli dísz, önálló akarat és választási lehetőség nélkül. Ez van, dolgozd fel, vagy ugorj le a tizedikről.

2017. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!