Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek rossz ötlet lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ötlet lenne lányként párkapcsolaton kívül szerezni az első szexuális tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok a nemi irányultságommal kapcsolatban, nem tudnám megmondani, kire (nőre vagy férfira) lenne szükségem a boldogsághoz, és őszintén szólva úgy érzem, még egy-két évig tökéletesen meg tudok lenni egyedül, addig is dolgozhatok a lelki egyensúlyomon és az önértékelésemen.

Viszont a szexet nagyon kívánom már egy ideje, és szeretném kideríteni, melyik nem mit vált ki belőlem.

Ti mit mondtok, vágjak bele, vagy kapcsolat/szerelem nélkül sehová? Egyáltalán hol lehetne találni ilyesmire kapható embereket?


2017. febr. 26. 17:06
 1/7 RRR ***** válasza:
91%

Érzelmek nem ártanának az elsőhöz.


Itt fogsz találni,hidd el!

2017. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább párkapcsolatban lenne jobb!
2017. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Szerintemeg csinald.... Marmint ha ez felmerult benned akkor te mar dontottel is. Ki is szemelted mar a palit akinek bevenned a bret? Mert ha nem akkor itz egy 39 eves turelmes ferfi. ;-)


Na ugye hogy mar dontottel...

2017. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Azt mondod még szűz vagy, de nem tudod kivel kellene elveszíteni? Már úgy értem melyik nemmel? Nos, ami biztos, az első legyen különleges, érzelmes.

Nekem az a véleményem, hogy pasival legyen, "hagyományos" felállásban. Próbálj ki vele amit csak tudsz. Utána lehet kalandozni és kipróbálni mindent amit csak megkívánsz. :) 30/Bi/F

2017. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerelem nélkül ne tedd meg először semmiképp!Később meg fogod bánni!

/L

2017. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem a párkeresés nem megy játszi könnyedséggel, kb. kizártnak tartom, hogy az elkövetkező másfél évben találjak számomra megfelelő embert, és utána sem tudom, mi fog várni rám. Tipikusan az a fajta vagyok, akinek nem elég 1 hónap dumálgatás és 3 randi ahhoz, hogy hajlandó legyen a párjának nevezni valakit, hanem rohadtul meg kell ismernem és szeretnem a másikat hozzá, muszáj azt éreznem, hogy nekem ő KELL és semmi vagyok nélküle, különben nem megy. Tudom, mert már próbálkoztam. Eddig egyetlen lány volt csupán az életemben, akiről mindezt el tudtam mondani.

Ellenben ha csak szexelek néha, az maximum egy-egy estémbe kerül, nem a mindennapjaimba/évekbe az életemből. Értem én, hogy mindenkinek meghatározó az első alkalom, de ez indok arra, hogy ne essek túl rajta akár 25 éves koromig, ha úgy alakul? Utána meg már azért fognak elküldeni, mert kapásból azt feltételezik majd, hogy probléma van velem (talán igazuk is lesz), illetve hogy felnőtt létemre tanítgatásra szorulok, hiszen nem vagyok képes ugyanazt a teljesítményt nyújtani az ágyban, mint a nálam tapasztaltabbak.

Köszönöm szépen a privátokat, hálás vagyok az érdeklődésért, de nem célom azonnal belevetni magam az iparba, nem hoztam még meg a döntést, és különben sem interneten keresztül igyekeznék felszedni valakit első körben.

Ha már így megkérdeztétek, szerintem jobb lenne a nőkkel kezdenem, könnyebben el tudnám engedni magam velük, és nyugtatna a tudat, hogy egy ilyen hancúr nem feltétlen tekintendő a szüzességem elvesztésének.:D 18 éves vagyok, hamarosan 19.

2017. febr. 26. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szereztem. 18 évesen, egy haverommal. 2 éve ismertem, 2 évig semmit nem akartam tőle, aztán egyszer csak megkívántuk egymást. Az más kérdés hogy utána összejöttünk egy hónap múlva, de akkor még erről szó se volt.

Azért gondolom hogy működött, és nem bántam volna meg akkor sem ha nem jövünk össze, mert bíztam benne. Tudtam hogy nem használna ki, hogy nem bántana és figyelne rám.

Ha te is így döntesz, erre figyelj, a bizalomra. Anélkül nagyon rosszul is elsülhet. És persze azt remélem mondanom se kell hogy az első józanon, normális helyen és megfelelő védekezéssel történjen. 18L

2017. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!