Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan csökkenthetném az...

Hogyan csökkenthetném az önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés
Nem segít a tojd le mindenki véleményét meg az ehhez hasonló tanácsok. Rokonaim előtti beszélgetésnél is mikor engem kérdeznek elkezd remegni a kezem, a szívem erősen kalapál és elpirulok. És csak a rokonokkal beszélgetésnél már ilyen a reakció. Nemrég úgy izgultam, 2 nap alatt lefogytam 4 kilót! Eleve 50 kg vagyok! Valaki, aki tud valami kurzust vagy módszert, ami segíthet, kérem jelezze hozzászólásban vagy privát üzenetben ! Köszönöm 17/L
2017. dec. 26. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod azta módszert, velem is megoszthatnád
2017. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen :)
2017. dec. 26. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusoknál lehet mindenféle tréningeket végezni, nézz utána. Vagy coach-nál, de én inkább pszichológust ajánlanék (kevesebb a kókler közöttük).
2017. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis önismerettel kezdd. Azt tudod, hogy mitől félsz, amikor beszélned kellene? Mi az, amivel nem vagy elégedett önmagaddal?
2017. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az önismeretvizsgálat felgyújtotta a remény szikráját! Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK, hogy komolyan vett és próbál nekem, illetve a hozzám hasonlókon segíteni. :)
2017. dec. 27. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Van valami, amit szeretsz csinálni, amivel ki tudod kapcsolni az agyad és nem gondolsz semmire? Nem tudom, hogy mit tanácsoljak, mert nem ismerlek és csak általánosságokat tudnék mondani (sport, séta, filmezés, olvasás, baráti társaság stb), de nekem pl. bevált a stresszoldó színező, ha esetleg szeretsz a színekkel bánni. Kifejezetten felnőtteknek (vagy legalábbis nem a gyerekeknek, pár éveseknek) találták ki, sok bonyolult és szép minta van benne. Én nyáron vettem, amikor nagyon durván szorongtam, órákra lefoglalt és elmúlt a gyomorgörcsöm is, mert csak a színezésre koncentráltam. Szerencsére már jobban vagyok, de megnyugtat, hogy van valami, amihez nyúlhatok, ha úgy érzem, hogy szükségem van rá. Próbáld ki, hátha. :)


L/19

2017. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudok találni dolgokat, amitől ki tudok kapcsolni, de az a baj, hogy pl. mihelyst leteszem a könyvet, már görcsben van a hasam, ha valami esemény közeledik :(

Nagyon kedvesek vagytok , hogy ennyire akartok segíteni, nagyon jól esik :) Köszönöm még egyszer.

Az egyik privát válaszolónak nem tudtam válaszolni, de itt megköszönöm neki, hogy írt nekem. Teljesen egyformák a problémáink!

2017. dec. 29. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy legyőzni a szorongásod, csináld azt, ami megnyugtat, beszélgess a rossz érzéseidről valakinek, akinek fontos vagy, már az is nagy segítség, ha valakinek őszintén beszélhetünk a problémáinkról.


A "színezős" válaszoló voltam. :)

2017. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni erről, de nem érti meg senki, hogy én ténylegesen szorongok, ahogy te is mondtad. Azt hiszik ez csak túlzás, ahogy mondom nekik... De köszönöm szépen a válaszod! :)
2018. jan. 7. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Én is csak pszichológus segítségével tudtam legyőzni a szorongásom, pedig engem mindenki támogatott a családból.

2018. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!