Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki aki feszületnek...

Van még valaki aki feszületnek érzi magát, nem tálalja a helyét ha sokat van összezárva másokkal?

Figyelt kérdés
A testvérem nem él itthon most hazajött pár napra.Ilyenkor átszoktam engedni neki a szobát.Ritkán van itthon,ellenkező neműek vagyunk meg nem is jöttünk ki jól egymással.Atmentem egy szobába amit nem fűtünk,ott csak alszok, meg elég sok minden be is van oda pakolva.Napközben meg vandorolok egyik helységből a másikba.Reggel előbb felébredek és nem tudok mit csinálni mert a másik helységbe alszanak,a konyha is foglalt.Szerencsére nem vagyok egész nap itthon, de így se tálalom a helyem.Bennem van egy erős függetlenedési vágy is.Remélhetőleg az új évben sikerül függetlenednem,városba költöznöm.

2017. dec. 27. 08:57
 1/1 anonim válasza:
En is ilyen vagyok... 19/L
2017. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!