Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kibírni egy...

Hogyan lehet kibírni egy egész napot egy olyan közvetlen kollegával összezárva, akivel ki nem állhatjuk egymást?

Figyelt kérdés
Kis cég, 1 légtér, egymástól 2 m-re. Sokszor csak ketten vagyunk, fagyos hangulat... Sok veszekedés (persze nők egymás közt). Várom az ötleteket!

2014. szept. 11. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
2 hül.ye pitsa. Megérdemlitek egymást.
2014. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segített, te aztán ebből a két sorból sokmindent le tudtál szűrni...
2014. szept. 11. 21:14
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, nem valószínű, hogy ilyen helyzetbe kerülnék.

Eddig mindig kijöttem a körülöttem lévőkkel, legalább annyira, hogy elviseljük egymást, még ha barátok nem is lettünk.

Nem értem, hogy két felnőtt ember, akik dolgozni mennek valahova, mégis min tudnak veszekedni??

2014. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Miért te most dolgozni jársz a munkahelyedre, vagy azért hogy jól érezd magad? Sza rd le a csajt, foglald el magad mással, mondjuk azzal, amiért fizetnek!
2014. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ismerek 2 hasonló tyúkot, pont mint amit fentebb leírtál. A főnök azon filózik, hogy mind a kettőt kirúgja, mert tele van a töke nem csak neki, hanem másnak is az ilyesmivel.
2014. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Én vagyok az, aki dolgozik, a másik csaj meg egész nap netezik és azt ecsetelgeti, hogy hogyan d.gott a szeretőjével, a gyereke apja (akivel együtt él) mekkora faék és mikor jön meg neki a mensi... Attól még, hogy én a legintimebb dolgaimat nem osztom meg másokkal (pláne nem a munkahelyemen nem fecsegek és pletykálok) én is élek házaséletet és mensturálni is szoktam... De ez a legkevesebb... Én sem értem miért veszekszik (tény, h 2x én is kiosztottam, de úgy érzem okkal), ma pl azért veszekedtünk mint két h.e liba, mert megkérdeztem, h egy e-mailre válaszolt-e vki. Komolyan MAGAMBAN megkérdeztem, mi van, nem d.gott meg a szeretőd, hogy ilyen feszült vagy? Csak nem vagyok olyan primitív, hogy ezt ki is mondjam...
2014. szept. 11. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Végezd a munkádat és nem veszekedj. Hangulat meg nem kell, nem partin vagy, hanem munkahelyen.
2014. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kérdés egyébként arra irányult volna, hogy van-e valamilyen praktika, amivel elviselhetőbbé lehet tenni a légkört? Rossz érzés, hogy megmérgezi a napomat, jó kedvvel megyek be reggel dolgozni és ez a h.e némber lehúz az életemről is. Sok munkám van, azzal foglalkozom, de akkor is rossz egy rossz légkörben végezni azt a munkát, amit egyébként szeretek.
2014. szept. 11. 21:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a "gyakori" linket, pont ugyanebben a szituban vagyok én is!
2014. szept. 11. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!