Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érint ennyire érzékenyen...

Miért érint ennyire érzékenyen ez?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szörfölök a neten és videót nézek, meg szoktam tekinteni a kommentszekciót. Mindig akad pár lány/nő, akik kifejezik vonzalmukat a videókban szereplő fiúk/férfiak felé. Rendkívül féltékeny leszek, és egy rakás szarnak érzem magam, sírhatnékom támad. De említhetném mondjuk a gyakoris hozzászólásokat, minden srác dicsérve van a lányok által, én meg soha. Pár éve nem szívtam ennyire mellre, de mostanra már meglehetősen rossz érzés. Úgy érzem, megőrülök.
2017. dec. 28. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztázz magadban egy értékrendet, te milyen lányt szeretnél magad mellé? Milyen az a lány, akitől örömmel fogadnál dicséretet, bókokat? Ha ez megvan, gondold végig, hogy akik pl egy Justin Bieber videó alatt nyáladzanak, mennyire alkotnak közös halmazt az általad preferált lányokkal. Most sarkítottam, de az alapelv ugyanaz.
2017. dec. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Bocsi, kicsit nem egyértelműen fogalmaztam. Olyankor vagyok féltékeny, amikor nem tömegsrácokat, hanem hozzám hasonlókat illetnek mindenféle jó jelzővel. De az utóbbi egy-két évben ez nagyon fáj, tizenéves koromban ez nem hagyott nyomokat bennem ennyire.
2017. dec. 28. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem logikusan nézve, ha hozzád hasonlókat illetünk jó jelzőkkel általában, akkor semmi ok kiborulni, hisz egy csoportba tartoztok az elmondásod alapján, szóval ennyi erővel rád is mondhatnánk vagy talán mondjuk is :D úgyhogy szerintem próbáld meg ezeket a dolgokat elengedni. Nézelődj a buszon, munkahelyen/iskolában, az utcán séta közben stb stb. Lehet lesznek olyanok, akiken majd látod, hogy megnéznek téged is.
2017. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!