Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pendriveom jelzi, h szinte...

Danger1985atos kérdése:

A pendriveom jelzi, h szinte tele van, de mindössze egy üres mappát jelenít meg. Érzékenyen érint, mert rengeteg kép van rajta, amire szükségem van. Van valami módja, hogy visszanyerjem az adatokat?

Figyelt kérdés
Egy alkalommal rádugtam az xbox360ra,mert kiváncsi voltam,megjeleníti e a képeket,azóta kb nincsenek meg az adataim,bár mint mondtam,a 8GB ból már csak 67MB elérhető...

2017. dec. 26. 16:09
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
100%

Valószínűleg az xbox "belefirkált" abba a részbe, ami a pendrive-nak tulajdonképpen a "tartalomjegyzéke". Szerencsés esetben a fájlok (képek) még megvannak, csak az xbox manővere miatt nem látod őket. Reménykedjél, hogy csak ennyit tett, nem írta felül őket.

Valamilyen törölt fájl visszaállító programmal kellene megpróbálni. Például: [link]

De ezenkívül még számtalant lehet találni (a legtöbb ingyenes).

Ha sikeres a visszaállítás, mentsd el egy külön mappába a gépeden őket, majd formázd a pendrive-ot, aztán másold rá vissza a mappát a képekkel.

Végül egy jótanács: a pendrive nem való pótolhatatlan dolgok tárolására, mert nem igazán megbízható (bármikor, egyik pillanatról a másikra megadhatja magát), inkább csak a fájlok szállítására, ideiglenes tárolására való. Vagy esetleg hosszabb távra csak akkor, ha a fájlok máshol is megvannak.

2017. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!