Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát már jócsajna...

Miért hiszi magát már jócsajnak azért mert odadobja magát az összes jóképű pasinak azok meg élnek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Egy rondább arcú de szép fenekű csajról van szó. Járni nem nagyon akar vele senki. A jópasik meg duplán nem. Több ilyen férfitársamtól hallottam vissza hogy mivel “hátulról jó a csaj” ezért “zacskóval a fején meg lehet ...”. Elég sok ilyen srác fekteti meg de egymás között meg szégyellik ahogy hallom. Nem dicsekednek vele mint általában, inkább szivatják egymást.

Miért jó ez a csajnak? Mostanra úgy kezdett viselkedni mint egy plázacica, durván lekoptatja, leszólja a hozzá hasonlóan nem annyira szép srácokat, ő csak a modellnek való külsejű férfiakkal áll szóba.

Kicsit szánalmas, sajnálom őt. Régen a kisugárzása, vidámsága miatt tetszett nekem, de túl félénk voltam hogy bepróbálkozzak nála. Utólag már örülök, megkíméltem magam. Valaha észhez tér egy ilyen csaj? Hogyan lehetne jó útra terelni? Nem veszi észre hogy 4 éve nincs senkije, 28 éves lesz és egyedül fog maradni?


2017. dec. 29. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
LOL. Szóval a csaj nem szép, de a legjobb külsejű pasikkal szexel, amúgy életvidám és nagyon jó a kisugárzása, de te, aki közeledni sem mertél hozzá - nyilván az igazán szépekhez még kevésbé - "sajnálod.":DDD Tulajdonképpen miért is? 28 évesen semmiről nem késett le, bőven ráér megállapodni. Ugyan miből gondolod, hogy egy nő nem hajthat csak a szexre? Neki legalább nem kell úgymond szégyenkezni a trófeákkal.:D
2017. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak irigy vagy.
2017. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy pasi miért hiszi magát jó pasinak akkor is, ha minden nő lefekszik vele, de komolyabbra egyiknek se kell? Na, ő is ugyanezért.

Ettől függetlenül elég gáz, ahogy a csávók beszélnek róla, de hát valszeg erre jók...

2017. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!