Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj!? Nem szeretek...

Velem van a baj!? Nem szeretek inni! Nem szeretem az alkohol szagát/ízét és ahogy csípi a torkom ahogy lenyelem. Nem érzem jól magam a hatása alatt, hányingerem van, ég az arcom és rossz az egész. De ha nem iszom kiközösítenek. Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Önműködő bolondfilter, nincs teendőd, találj minél több hozzád hasonlót, ha az boldoggá tesz!
2018. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem iszom és mégsem közösítenek ki. Szóval keress új haverokat, akik elfogadják ezt. Ui: Sokat segít a dolgon ha érezteted, hogy ettől te még nem ítéled el őket, hogy ők viszont isznak.
2018. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

A piáknak több fajtája van, nem feltétlenül kell alkohol szagának/ízének lennie és csípnie sem kell. Ihatsz sört, vannak nagyon finom borok(nem a bb meg hasonló löttyök), pezsgők. Ihatod keverve (vbk, vodka-narancs, jäger kólával...stb. Én mostanában a házi likőrökre kaptam rá, igaz dolgozni kell velük, de egy házi csoki, eper vagy menta likőr nagyon finom tud lenni.

Ja és ami a legfontosabb, a mértékletesség. Nem kell eszméletlenre inni magadat csak mert az a menő, de a hangulat megalapozásához nagyon jó egy pár pohárka.

2018. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én rosszúl érzem magam már egy kis adagtól is, valami rossz reakció ez, de nagyon szar nah...
2018. jan. 1. 17:22
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
De egy ostoba vagy Te fiam. Gyerekeknek nem való az alkohol....
2018. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Közösítsd ki te őket előbb :D Komolyan mondom, mit akarsz egyáltalán olyanoktól, akiknek ez fontos szempont. Találsz ezerszer jobb társaságot, ahol fel sem merül, hogy ez probléma lenne.
2018. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A barátaid idióták. A legjobb barátnőm sem iszik alkoholt mikor összeülünk. Mi se részegre isszuk magunkat, de sör, vodka-narancs, vagy whisky-colat szoktunk inni, ha kínálnak mások egy kis pálinka. Szeptemberben egy bulin kicsit kevertem az italokat, mint kiderült olcsó, lejárt italt itattak velünk, azóta semmilyen alkoholt nem kívánok igazán. Este szilveszteri bulin egy pohár pezsgőtől sem éreztem magam jól, a többi kevert piától meg pláne nem. Egy kis boros-kólát ittam, de úgy, hogy 0,5dl sangria 1,5dl kóla volt. Barátnőm még Somersby-t sem iszik, a 18. szülinapján ivott belőle. Poénkodtunk vele, hogy ugye tudja-e, hogy ez alkohol? :D Meg mikor összeülünk akkor is legalább koktélra próbáljuk rábeszélni, de nem akar. Megértjük, nem közösítjük ki. Amúgy azután a szeptemberi buli után nekem is elment tőle a kedvem, úgyhogy csatlakozok a táborotokba :D

18 L

2018. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ki közösít ki??? Én sem iszok, mégsem szólt meg miatta még senki. Egyébként is valakinek józannak kell maradnia a társaságból, hogy haza tudja kísérni/furikázni a többeket, amikor azok már járni is alig bírnak! :D
2018. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Én sem iszom, a részeg emberektől is rosszul vagyok. Barátaim jobban kedvelik a piát, de ez nem zavar senkit sem.
2018. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki. Akik pedig ezért kiközösítenek, nem érnek annyit, hogy foglalkozz velük.
2018. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!