Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most mi igaz? Az anyatejben...

Viktoria1978 kérdése:

Most mi igaz? Az anyatejben az alkohol elraktarozodik es csak fejessel tavolithato el, vagy pedig ahogy az alkohol eltünik a verböl ugy tünik el az anyatejböl is?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem raktarozodik el, az a nikotin, amit csak fejessel lehet eltavolitani. Ha este iszol valamit, akkor a reggeli szoptatasnal mar nem lesz a tejben alkohol. Viszont ha cigizel, akkor az benne marad.
2014. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt. Napközben megittam 2 sört, jol esett a buzasör a kedvencem. 3 ora elött volt az utolso korty, este 21- kor lefejtem 2 es fel decit es 22 ora utan szoptattam az 1 eves kisfiam. Mit gondolsz kapott alkoholt?
2014. febr. 28. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kapott.És azért ne úgy képzeld el hogy kitöltöttél neki 2 dl sört.Egészségedre!
2014. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt. Azert nem kell leharapnod a fejem. Csak a gyerekemnek, ferjemnek elek. Nagyon ritkan iszok alkoholt akkor is csak buzasört es csak 1-2 poharral, max 1 üveggel. En nem jarok bulizni bnökkel, vagy csak iszogatni. Mindig a gyerek es a ferjem, csaladi programokat csinalunk, baba-mama klubba jarok. Szoval a minimalis alkoholfogyasztasom nem mindennapos!!! Megvalami: iboprufen hany szazaelak kerül a tejbe es mikor szivodik fel? tudsz erröl vmit, vagy esetleg vmi kalkulatort?
2014. febr. 28. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő napi egy sört ajánlott tejserkentésre, azt mondta szinte semmi nem jut át a babába. Be is vált, elkortyolgatok napi egy dobozzal. (2%-ost azért:))
2014. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!