Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem valami eltér bennem...

Úgy érzem valami eltér bennem a többiektől, szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

úgy gondoltam hogy utána olvasok a témának, találtam sok sok forumot a borderline, skrizofrénia és nárcizmus személyiség zavarról.

El is olvstam mind, elkezzdtem viszonyítani magamat a tünetekhez és nagyon sok eggyezésre lettem figyelmes de úgy éreztem hogy nincs probléma velem és én így vagyok én ami vitethatatlan de szükségesnek érzem azt magamba ami eltér másoktól.

Utána kitöltöttem teszteket ha valakit érdeklene ezen az oldalon : [link]

mondom az eredményeket :

borderline szeméyliség zavar teszt : 41 pont

12-24 pont nál nincs borderline zavar

ha magasabb mint 40 (max 60ból) akkor nagy az esélye

skizofrénia

35 pont (72 ből)

24-72 pontszámu tartományba esik

elvileg a teszt szerint érdemes lenne orvoshoz fordulni

szorongás teszt :

98 pont ( 210-ből)

84-125 ös tartományba esik

lehet vannk szorongási tüneteid de annyira hozzájuk szoktál hogy észre sem veszed már őket

ezt irta a teszt röviden

Nárcizmus teszt :

82 ( 96 ból )

gondolom ezt emlitenem sem kell miket írt a teszt

erősen nárcisztikus személyiség vagy


remélem valaki tud mondani valami okosat :D

előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 1. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy is azt írják majd a többiek, hogy menj pszichológushoz és a netes tesztek nem felelnek meg az orvosi teszteknek. :D
2018. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ne az ilyen válaszokban biztos voltam :D

csakhogy 16 vagyok a szüleimmel nem fogok erről beszélni mert távol állnu kegymástól ezért a pszihologus kicsit bonyolult, majd amikor szerzek pénzt nyáron lehet meglátogatok 1 et mindig is akartam beszélni egy pszihologusal csak azért eléggé drága mulatság, mert kb 1 órás terápiák vannak de én mondjuk nem 1 órát beszélnék vele hanem 2-3 at valami ital vagy kaja mellett xd meg meg is néznék vele valami filmet

2018. jan. 2. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem skizóra 54 pont :/
2018. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

az azért komoly amennyiben jó a tesz

és mit érzel?

skrizo lennél tényleg?

2018. jan. 2. 00:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyakran szorongást, pánikot. Azt, hogy figyelnek, lehallgatnak. De nem megyek dokihoz, mert félek tőle. Meg a hangoktól is. Amúgy nem tartom magam skizónak.
2018. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nincs értelme a kérdésednek, nem lehet rá "okosat" mondani, mert a kérdés sem "okos".


"Úgy érzem valami eltér bennem a többiektől, szerintetek mitől lehet?"

Erre leírtad azt hogy szerinted 3 mentális betegséged is esélyes, és pszichológushoz akarsz majd menni.

Miről beszélsz akkor? Ez tér el tőled a többiektől, hisz le is írtad a választ.


Mi a baj a kenyeremmel? Be van penészedve.

Ez a kérdés egyenlő a tiéddel. Be van penészedve. Le van írva a válasz.

2018. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szorongásos tesztem 151 pont.
2018. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Lol..ez a világ első szorongási versenye..nem tudom miért kell még ebben is rákontrázni a másikra..Ha azt irnám hogy 5 centit lóg ki az aranyerem, 3an állítanák 5 percen belül hogy nekik 15re
2018. jan. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki azt hiszi, hogy benne van valami különleges, ami eltér a többi embertől. Ebben is egyformák vagyunk.


A mentális betegségeidet nem egy hülye online teszt fogja diagnosztizálni, hanem egy pszichiáter (orvos, nem pszichológus). Nem fog veled kávézgatni meg filmet nézni, hanem kérdez, megmondja, mi a bajod (ha egyáltalán van valami bajod), szükség esetén gyógyszert ír fel. Egyébként ingyen is mehetsz az iskolapszichológushoz, vagy állami rendelőbe pszichiátriára. Amúgy nem ennyire egyszerű a dolog, mint amilyennek ezek a tesztek beállítják. Lehet, hogy egy pszichiáter célzottabb, személyre szólóbb kérdésekkel megállapítja, hogy bőven a normális kategóriában vagy, vagy egy teljesen más problémát fedez fel a háttérben.

2018. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon ajánlom neked a South Park Egy Házba Zárt Közösség című epizódját.
2018. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!