Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert unok meg mindenkit gyorsan?

Miert unok meg mindenkit gyorsan?

Figyelt kérdés
Eleg bunko dolognak hangzik, de ha megismerek egy embert, par napig beszelgetek vele, de azutan mar egyatalan nem akarok, akarmilyen szimpatikus is volt
2018. jan. 3. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2018. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, lany
2018. jan. 3. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Te valószínűleg kevésbé vagy társasági ember, mint a többség.

2. Nem hozzád passzoló emberekkel barátkoztál eddig, hiszen a többségünk tudja, milyen egy jó barát. Ergo ha nem találtál még olyat, aki mellett önmagad lehetsz és önmdgad is akarsz lenni, vagyis vágysz a társaságára, akkor másmilyen típusú/érdeklődésű emberekkel kell barátkozz.


Egyébként mi jellemző rád? Miket szeretsz?

2018. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyezem az előző hozzászólóval, nem a megfelelő emberekkel vagy körülvéve.Azokat az embereket én is hamar megunom akik csak magukról beszélnek és semmi értelmes témáról nem lehet velük elbeszélgetni.
2018. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, máris mindent megtudtál róla.
2018. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, ez az ún. "hedonikus adaptáció". Ne a cél legyen a fontos, hanem az oda vezető út.
2018. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki "társasági" ember. Persze az sem mindegy, hogy kik alkotják a társaságot.
2018. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!