Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátomnak segítek kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pannah00 kérdése:

Egy barátomnak segítek kérek mindenkit hogy ha tudd gyorsan adjon valami tanácsot, esetleg megoldható hogy normális kommenteket kapjak?

Figyelt kérdés
Egy barátom szerelmes egy lányba az osztályból már vagy 3-4 éve és igazán szereti a megdöbbentő viszont az hogy még egyáltalán nem szóltak egymáshoz a 4 év alatt . A lány is a barátnőm és egyszer nagyon belemerültünk a beszélgetésbe akkor kiderült hogy a lánynak egyáltalán nem jön be az olyan srác mint a barátom . Mikor kettesben voltunk a barátommal láttam hogy könnyezik a szeme és egy picit sírt is később kiderült hogy már nem egyszer sírt a lány után , De eközben én is beleszerettem a fiúba de én inkább titokban tartom mert először úgy gondoltam valahogy össze hozom őket legalább egy beszélgetés erejéig , de szintem lehetetlen a 2 emberke barátai miatt . A srácot kinevetnék a lányt pedig elzárják mindenkitől és az lenne az igazi kérdés hogy hogyan tudnám őket beszélgetésbe hozni ? , mert tényleg fontos lenne .
2012. dec. 26. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég kusza kérdés lett...


Amúgy mennyi idősek is vagytok? 12-13? (A "00"-ból kiindulva a nickneved végén)


Szeretik egymást, de nem szóltak még sose egymáshoz?


Nagy szavakkal dobálóztok még ott 6.-7.-ben, de mi se voltunk jobbak :D

2012. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törődj vele,vigasztald,hívd el pár helyre,azzal az ürüggyel,hogy addig se legyen neki rossz.Ha látja,hogy a másik lány le sem sz@rja,te meg kedves vagy vele,megadod azokat a dolgokat,amire éppen szüksége van,nem hiszem,hogy rövid időn belül,ne alakulna ki köztetek valami.
2012. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja,magyarul,hagyd a szándékod,hogy összehozod őket,inkább csapj le rá.
2012. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!