Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Pannah00 nevű felhasználó kérdése:

Egy barátomnak segítek kérek mindenkit hogy ha tudd gyorsan adjon valami tanácsot, esetleg megoldható hogy normális kommenteket kapjak?

Egy barátom szerelmes egy lányba az osztályból már vagy 3-4 éve és igazán szereti a megdöbbentő viszont az hogy még egyáltalán nem szóltak egymáshoz a 4 év alatt . A lány is a barátnőm és egyszer nagyon belemerültünk a beszélgetésbe akkor kiderült hogy a lánynak egyáltalán nem jön be az olyan srác mint a barátom . Mikor kettesben voltunk a barátommal láttam hogy könnyezik a szeme és egy picit sírt is később kiderült hogy már nem egyszer sírt a lány után , De eközben én is beleszerettem a fiúba de én inkább titokban tartom mert először úgy gondoltam valahogy össze hozom őket legalább egy beszélgetés erejéig , de szintem lehetetlen a 2 emberke barátai miatt . A srácot kinevetnék a lányt pedig elzárják mindenkitől és az lenne az igazi kérdés hogy hogyan tudnám őket beszélgetésbe hozni ? , mert tényleg fontos lenne .

2012. dec. 26. 19:42  Privát üzenet  

A válaszok

Ez elég kusza kérdés lett...

Amúgy mennyi idősek is vagytok? 12-13? (A "00"-ból kiindulva a nickneved végén)

Szeretik egymást, de nem szóltak még sose egymáshoz?

Nagy szavakkal dobálóztok még ott 6.-7.-ben, de mi se voltunk jobbak :D

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. dec. 26. 19:46 Privát üzenet
Törődj vele,vigasztald,hívd el pár helyre,azzal az ürüggyel,hogy addig se legyen neki rossz.Ha látja,hogy a másik lány le sem sz@rja,te meg kedves vagy vele,megadod azokat a dolgokat,amire éppen szüksége van,nem hiszem,hogy rövid időn belül,ne alakulna ki köztetek valami.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. dec. 26. 19:52 Privát üzenet
Ja,magyarul,hagyd a szándékod,hogy összehozod őket,inkább csapj le rá.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. dec. 26. 19:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Működik bárkinél is ez a bevonzás dolog? Most komolyan! Semmi fikázás vagy vicc, normális kommenteket várok!
MEDENCE kérdés. Gyors és normális kommenteket kérek. Van megoldás? Többi lent.
Pár napja raktam be egy 4mm-et fültágítót és még mindig gennyesedik . Megvárjam még abbahagyja és aztán rakjam be a következőt vagy berakhatom miközben gennyes? Pls normális kommenteket
13 éves vagyok és tetszik egy 15 éves lany. Suliba meg suli utan szoktunk ökörködni de ennyi. Szerintetek mit kelllene csinalni hogy jarjon velem? (normalis kommenteket pls)
Segített már valakinek a 3 napos diéta? Mi a véleményetek róla? Csak normális kommenteket kérek!
Szerintetek mitől lehetett? Légyszíves normális kommenteket írjatok!

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!