Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek menő, vagány?

Hogyan legyek menő, vagány?

Figyelt kérdés

21 vagyok és nem tini, mégis foglalkoztat ez a kérdés, azért ez a kategória mert leszbikus vagyok és 2 éve van is párom akivel együtt élek :D


Tehát, hogyan válhatnék, olyanná, akinek már a kisugárzása is mutatja, hogy belevaló csaj?


Teljesen komolyan érdekelnek a válaszok, ez nem egy, hogyan öltözzek, bár öltözködési tippeket is elfogadok, hisz a kinézet is sokat dob az emberen, de leginkább arra a valamire vagyok kíváncsi, ami úgy érzem belőlem, hiányzik.


Szóval leszbikus lányok, segítsetek :D



2018. jan. 4. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Előre is bocsi, nem lesz nagy segítség amit írok, de szerintem ez egy olyan dolog hogy vagy vagány, belevaló csaj vagy alapból, valami miatt ilyen lettél vagy eleve így születtél. Azok az emberek akiknek már a kisugárzásában is van valami iszonyatosan vonzó, ők ezt nem tanulták valahol hanem ilyenek.

De ne is akarj más lenni vagy másnak látszódni, légy önmagad. Merni önmagunknak lenni is vagány dolog.

Öltözködésben is az a vonzó ha valakinek van stílusa de ugye a stílusérzéket se lehet megtanítani. Neked kell tudnod hogy mi az ami illik hozzád, előnyös, jól áll neked és tudd viselni hidd el hogy jól nézel ki és ne majmolj másokat. Ezeket Coco Channel és Ralph Lauren is megmondta.

Még nagyon fontos hogy legyen önbizalmad, higgy magadban, mosolyogj sokat, élj egészségesen ezek vonzó dolgok és mások is megérzik rajtad. Közhely de nem hülyeség.

2018. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első! Többet segítettél mint gondolnád! Köszönöm :D
2018. jan. 4. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök nagyon szívesen :)
2018. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Utanozd Shanet.
2018. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A menőség első lépése, hogy nem érdekel az vagy-e. Szóval, máris rosszul állsz hozzá. :D
2018. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!