Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért értelmez sok ember...

Miért értelmez sok ember (vagy inkább birka) szinte mindent a ciki-menő tengelynek?

Figyelt kérdés

Ha férfi vagy, és egy nő erősebb nálad, az ciki.

Ha nő vagy, és sok férfival fekszel le, az ciki.

De ha férfi vagy, és sok nővel fekszel le, az menő.

Ha drogozol, az bizonyos társaságban menő, máshol ciki.


Miért? Nem jobb lenne morális (helyes-helytelen) tengelyen elhelyezni a dolgokat? És ha ott nincs helye, mert se nem jó, se nem rossz, amit tett egy illető, akkor egyszerűen nem elhelyezni sehol.


Tegnap hallgattam egy rádióműsort, ott merült fel ez a gondolat, és én csak egyetérteni tudtam vele. Ti mit gondoltok?



2016. szept. 27. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert kategorizálni könnyebb, mint gondolkodni. Gyorsabb, egyszerűbb, ki akar manapság gondolkodni?



Ma már a vélemény kifejtés binárissá egyszerűsödött, nem kell átfogó ismeret hozzá, nem kell mondatokat szerkeszteni, indokolni, egyszerűen csak eldönteni, hogy like, vagy dislike.

2016. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általánosítás <--- agy mosottság.
2016. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!