Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol találom a "boldog emberek"...

Hol találom a "boldog emberek" kategóriát?! : P

Figyelt kérdés

Szívesen elbeszélgetnék velük..:D

Itt a legtöbben csak panaszkodni tudnak. Ennyire búvalbszott lenne a magyar?! Mi tenne titeket boldoggá? Sokak a jobb élet reményében más európai országba mennek, de nem hallok sok pozitívumot. Ellenben akik messzebbre (más kontinens) azoktól igen. Szerintetek ez miért van?


2018. jan. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A boldogság mindenkinek mást jelent.

Mindenhol vannak panaszkodó emberek, ahogyan olyanok is akik életvidámak. Ezen az oldalon sok kategóriában akadhatsz boldog emberekre. 😊

2018. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem leghamarabb a "Szórakozás" kategória, egyértelmű, de még sorolhatnám...(gondolom kultúra, utazás, ünnepek is idetartózhat)

Mégis milyen kérdéseket vársz:D? Tudtommal, az ember ide a problémáit írja ki, mert arra vár Válaszokat. Ha minden jól menne, akkor mivel kapcsolatba tennénk fel kérdéstxD? Én gáznak tartom, ha valaki személyes blognak használja ezt az oldalt, és leírja az életét, az ilyesminek ott van pl. a facebook, insta. Ott nagyon sok boldog ember közzéteszi a személyes örömeit.

2018. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szívesen elbeszélgetnék velük..:D "


Épp ott a lényeg, hogy ez nem ismerkedős oldal, hanem egy fórum oldal. Ha én itt ismerkedni akarnék, akkor másképp nyílvánulnék meg én isxD De nem ismerkedem itt.

2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt mindenki boldog


vki a lepontozástól

vki a kérdéstöröltetéstől

vki.....

2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg még indirekt a témához:

https://www.youtube.com/watch?v=z6Sa85FPrXU

2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!