Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi ideig...

Szerintetek mennyi ideig kell, hogy tartson egy baráti látogatás?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szerint kb.2óra hosszat elég valakivel beszélgetni,annyi idő alatt el lehet mondani ami fontos.Ami azon felül van az már fölösleges mert már nincs mit mondani a másiknak.Ezt nem pont baráti látogatásra értette, de célzott arra is.Egyszer-kétszer előfordult,hogy 3-3,5 órát maradtam nála.Gondolom erre is célzott.De az általában jó neki,ha helybe megy a másik...hívtam már sétálni,forró csokira így könnyebb az időt beosztani,mint egymásnál,megyünk mikor egyik inditványozza.De ezekhez a programokhoz nincs igazán kedve.Meg ő általában kora délután szeretne találkozni,nekem meg jobban megfelelnek a kora esti órák.

2018. jan. 4. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó, volt, amikor eljött hozzám egy barátnőm, de csak fél órát maradt, aznap pont itthonról dolgoztam, de azért dolgozni kellett, szóval nem értem rá hosszas baráti csevelyre, ő meg pont akkor járt errefelé, szóval összehoztuk a dolgot, de azért nem is alkalmatlankodott.


Anyámnak van egy volt kolléganője, aki viszont nagyon nem ismeri az illemet, aztán van, hogy elmegy anyámékhoz dél körül, csak beszélgetni, és este 8-kor sem kap észbe, hogy már elég volt. Volt már olyan, hogy anyám letagadtatta magát apámmal, amikor ez a nő felcsöngetett hozzájuk kaputelefonon.

2018. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
,,Bármilyen kedves vendég, egy óra hosszat éppen elég."
2018. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Neked csak e személy műbarát...magyarul neki te csak szamár vagy ló helyett...szerintem....én kirúgnám életemből...


Egy normális barátságban nincs időkorlát, mert mind a két fél tudja, mikor s meddig illik jelen lenni.Ez lehet ott alvás is akár spontán végül.

Ha egyiknek dolga lesz, azt jelzi s a másik megérti...


Elég sznobok lettek mára sokan, egyszerűen szégyen s mégis csodálkoznak azon, hogy nincs egy barátjuk sem:D

Egy múltkori marhaságon is csak nevettem, mert hát ha valaki egy barát közelében jár éppen s felcsönget, mint szevasz, erre jártam s van kedved dumálni-felugrok...

Jaj, ne már, mert hozzám be kell jelentkezni előre még a családtagoknak is...bekakkatnás ez...


Szóval, lassan ott tart a dolog, hogy megszabják a másiknak, milyen kölnizéssel, milyen márkájú s színű ruházatban tegye tiszteletét a megadott időpontban a "barátunk"...:DDD

2018. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyakran beszéltek. Ha heti többször, akkor 2 óra alatt ki tudtok dumálni mindent, ami az előző beszélgetés óta történt.

Ha viszont hetek óra nem láttad és mégis az ajtón kívül akar látni 2 óra múlva.... akkor lehet, hogy új barátnő után kéne nézned.

2018. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as:igen,lehet, ezzel most valamit megvilágosítottál számomra.Ha összeadom néhány megnyilvánulását,talán inkább műbarát.Nem hinném,hogy a prioritás listájának az élén vagyok.

4-es:heti szinten pont nem mindig találkozunk,váltunk 1-2 sms-t.Pl.ma találkoztunk előtte több mint két hete nem találkoztunk.Két hete mikor odaértem nemsokára hívta telefonon az egyik szomszédasszonya,hogy igyanak meg valamit,mert összejött neki valami üzlet,akkor ott előttem azt mondta kb.egy óra múlva át tud menni.

2018. jan. 4. 23:49
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as: abban is igazad van,megszokta mondani,hogy 13-16h között ér rá.Nekem jobban az esti órák jók,de mondtam néha jó a délután is.Tudok alkalmazkodni,de nem mindig én.Este meg nincs kedve kimozdulni,ha hivom sétálni vagy valahova valamit meginni.Amott meg szenved,hogy nincs párja meg már gyereket is nagyon szeretne.De ahhoz hogy legyen valakij ekimozdulni, ismerkeni is kell.Nem fog a saját gazdaságukba valaki besétálni mint a mesékben.Én többfelé is mozgolódok,a közeli városba is sokat járok,nincs társasághiányom.Akárkit könnyen eltudok engedni az életemből.De az az érdekes,hogy ő hív,igényli a találkozásokat.De ezekszerint úgy,hogy az ő szája íze szerint legyen.
2018. jan. 4. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek masra van igenye. En baratnom is szeret orakat ellenni velem de en egy ido utan mar “mast” csinalnek ezert kevesebb ido is eleg. Attol meg baratok vagyunk es tudjuk milyen a masikunk.
2018. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: igaz,mindenkinek másra van igénye.Nem ő az a barátnő akivel gyalogtűrákat vagy kirándulásokat lehet szervezni.
2018. jan. 5. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mások az igényei, nem is ezzel van a gond, hanem azzal, ha valaki annyira rátelepszik a vendéglátójára, és nem veszi észre magát, hogy emiatt nem lesz már szívesen látott vendég.
2018. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!