Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék elmenni egy barátoma...

Szeretnék elmenni egy barátomat meglátogatni, mivel régen láttuk egymást. Az a probléma, hogy aznap amikor mennék ő a barátaival megy buliba (ők 5-6 évvel öregebbek mint én, ráadásul nem is ismerem őket). Nem lenne furcsa ha engem is magával vinne?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszéltétek egyáltalán vagy csak te gondoltál egyet és meglátogatod aznap? Meghívott a buliba, vagy csak gondoltad hogy mehetsz?
2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívott, hogy menj?

Ha igen, akkor neked ez ne legyen gond, ha neki nem az!

Ha nem hívott, akkor menj máskor!

Gondolom ez az időpont nincs kőbe vésve.

Ilyen egyszerű!

2017. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem rohadt furcsa lenne. Te azért mennél, hogy jót beszégess egy régi baráttal, ő meg bulizni szeretne. Elmész vele, hát ott minden lesz, csak elmélyült sztorizgatás nem, ő viszont az illem miatt nem szórakozna, hanem melletted maradna... nem lenne jó senkinek. Én biztos másik napot választanék.
2017. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen megbeszéltük, hogy melyik napon mennék, és hívott is hogy menjek vele.
2017. febr. 6. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!