Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelem nélkül miért érzem...

Szerelem nélkül miért érzem üresnek az életem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy olyan okom van ami tényleg lehetetlenné teszi hogy párkapcsolatom legyen, erről ne is kérdezzetek.

27 éves ffi vagyok, hát nem volt jó az életem egyáltalán eddig se de valakinek biztos rosszabb szóval... Úgy feltalálom magam, lekötöm, vannak amiket szeretek csinálni. Jelenleg albérletben élek, mikor 40 leszek addigra lesz egy saját lakásom. Tudom, ez nem sok de nem akarok nagyravágyó lenni szóval nem panaszkodok emiatt. Családommal nem igazán jövünk ki, sőt. Nagyon más emberek vagyunk, rengeteg dolog történt már, ez nem család. Barátok sincsenek csak haverok, néha összefutunk de az nem sok. De ami legjobban bánt hogy 27 év alatt nem volt senkim, és ahogy írtam nem is lehet. Természetesen a szexuális része is hiányzik, de sokkal inkább az hogy nincs senki aki mellettem fekszik, akit átölelhetek, az ilyen dolgok. És mostanra már tiszta depressziós vagyok, és üresnek érzem az egész életem. Én mondanám hogy beérem ennyivel de ezt nem én irányítom. Nem sajnáltatni szeretném magam, csak szerintetek én vagyok az aki nem elégszik meg a dolgokkal, vagy ennek tényleg ilyen jelentősége van, hogy nem élet nélküle az élet?



2018. jan. 5. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen élethelyzetben vagyok nőként. Nálam az adja a probléma gyökerét, hogy az életemben lévő dolgokra nem tudok örömként tekinteni. Nincs ami úgymond érdekelne, lefoglalna. Folyton előtör a magány érzése, és emiatt érzem úgy, hogy csakis a párkapcsolat jelenthetne megoldást az életemre. Enélkül üresnek és egyhangúnak érzem magam, az életem, hiszen nincs aki megölelne, aki biztatna. Akivel kölcsönösen lelki támaszai lehetnénk egymásnak, akivel kölcsönösen segíthetnénk egymást...
2018. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Itt az alap tézissel van a probléma. "Nem lehet senkim" Ha te ezt így eldöntötted/elfogadtad már minden erőfeszítés hiába. Van rengeteg olyan problémával küszködő ember (pl súlyosan mozgássérült) aki kapcsolatban él annak ellenére, hogy az életben hátránnyal indul az "egészséges" emberekkel szemben.

Ha ők megtalálták a kiutat a saját poklukból, akkor te miért nem próbálod meg legalább?

2018. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mind1, mi az, ami lehetetlenné teszi.
2018. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű, mert azzá teszed...


Ha tele szeretnéd érezni életed, töltsd tele, mint egy poharat, ha szomjas vagy kedvenc itókáddal.

Lépj ki a mókuskerekedből s lesz változás...mindenki saját életének-boldogságának kovácsa.


Szexre meg rendelj nőt, ha ennyire teszetosza vagy, de ha valaki egy lakást összehoz magának, annak a többi sem lehet gond csak akarat kérdése bár ha ez kivárt örökségből jön...hmmm.

2018. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!