Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hosszú 3 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú 3 éves kapcsolat után szakítottam barátnőmmel, nélküle üresnek érzek mindent, hogy tudnám a lehető leggyorsabban, legjobban elfelejteni? (tapasztaltabb és idősebb emberek segítségét várom)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ő volt a legfontosabb ember az életemben de vége lett ő szerette volna így annak ellenére hogy neki is én voltam legfontosabb és nagyon szerelmesek voltunk de már azt mondta nem tud úgy szeretni mint eddig és kb. 1 hónap alatt lassan vége lett.Szinte mindenről ő jut eszmbe de szeretném elfelejteni mi segíthet ilyenkor ?

2013. jan. 19. 23:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Tudom nehéz, de az idő minden sebet begyógyít :)
2013. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ne légy szomorú, ha búcsúzni kell. Búcsúra szükség van az új találkozáshoz.:)


Szerintem ne másoktól várj most választ.. Idővel jobb lesz, igazából nincs semmilyen varázsige vagy ilyesmi, amivel csak egyszerűen túl tudod magad tenni ezen..


Vagy szerinted ez ennyire egyszerű? Ha igazán szeretted, nem fog menni. Az idő segít felejteni, csak légy bizakodó, az életet 3 szóval tudnám jellemezni:


Mindig megy tovább.


Majd jönni fog valaki, aki elfeledteti veled. De ehhez tovább kell lépned, és élni az életedet.

2013. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy segít az idő de jelen pillanatba mégis kéne valami amibe tudnék kapaszkodni,amúgy 19 éves vagyok és hamár most elmegy ettől a kedvem nentmudom milessz a hátralévő életemben a nőkkel nagyon nagyot csalódtam most az életben pedig nem ö volt az első barátnőm de szinte az életem részévé vállt.
2013. jan. 20. 00:10
 4/6 rákocka válasza:
100%

Volt egyszer nagyon régen egy sziget, ahol emberi érzések éltek: a Vidámság, a Bánat, a tudás és még sok más így a Szeretet is.

Egy napon az érzések tudomására jutott, hogy a sziget süllyed. Ezért valamennyien előkészítették hajóikat és elhagyták a szigetet.

Egyedül a Szeretet akart az utolsó pillanatig maradni. Mielőtt a sziget elsüllyedt a Szeret segítségért imádkozott.

A Gazdagság egy luxushajón úszott el a Szeret mellett. Ő megkérdezte:

-Gazdagság el tudnál vinni magaddal?

-Nem nem tudlak! A hajómon sok aranyat ezüstöt viszek itt nincs már hely számodra!

Így hát megkérdezte a Szeretet a Büszkeséget aki egy csodaszép hajóval közlekedett:

-Büszkeség, kérlek! Eltudnál engem is vinni?

-Nem Szeretet nem tudlak elvinni! Itt minden tökéletes és te esetleg árthatnál a hajómnak!

Hát a Szeretet megkérdezte a bánatot is aki éppen előtte hajózott el:

-Bánat kérlek vigyél el magaddal!

-Oh Szeretet! Én olyan szomorú vagyok de egyedül kell maradnom a hajómon!

A Vidámság is elhúzott a Szeretet mellett, de olyan elégedett és boldog volt hogy meg se hallotta a Szeretet kérését.

Hirtelen megszólal egy hang:

-Gyere Szeretet én elviszlek téged!

Aki megszólalt az egy öregember volt. A Szeretet olyan hálás volt és olyan boldog, hogy elfelejtette megkérdezni az öreg nevét.

Amikor földet értek az öreg elment. A Szeretet úgy érezte sokkal tartozik neki ezért megkérdezte a Tudást:

-Tudás megtudod mondani ki segített nekem?

-Az IDŐ volt- mondta a tudás.

-Az IDŐ?- kérdezte a Szeretet. Miért segített rajtam az IDŐ?

A Tudás válaszolt:

Mert csak az IDŐ érti meg, hogy milyen fontos az életben a SZERETET!!!!

2013. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj ismerkedni más lánnyokkal !!!! ne féj nem lesz bajod ha ez nem válik be akkor ciki !!!! :-) :-(
2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Szakîtottál. Mindent magadnak koszonhatsz.
2013. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!