Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alap esetben egy jól szituált...

Alap esetben egy jól szituált magyar nő, nem fordul egy cigány férfi után, ez valóban így lenne?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam cigánynak, de van aki feketének hív, meg az ízlésem is olyan, illetve a kisugárzásom, amilyen csak déli, afro, illetve cigány jellemvonások.

Meglepődtem hogy egy visszafogott fehér bőrűnek hogy is lehetnék szimpatikus, egy 14-17 évestől még nem esnék hátra, de így furcsa.


2018. jan. 7. 07:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én így 20 év alatt még szerintem soha nem fordultam meg egy férfi után... Nekem személy szerint nincs problémám egyik népcsoporttal sem, egy cigány férfinak is ugyanannyi esélyt adok, mint egy fehérnek, a személyiségükön múlik a dolog. Ha valaki olyan ruhákat hord, mint amit belinkeltél, akkor automatikusan mínuszból indul, inkább a röhögőgörcs kap el, ha meglátok valakit 18 kiló fuksszal a nyakában :D
2018. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az előzőt kiegészítve szerintem kva gáz, ha valaki olyan ruhákat hord és úgy viselkedik, mint a fekete amerikai rapperek... Utoljára még talán Eminemnek állt jól, mert ő legalább rappelt hozzá, de az átlag magyar proligyereken nevetségesen néz ki.
2018. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik ha egy férfi csicsásan öltözködik. Inkább az egyszerű kicsit elegánsabb stílus jön be. Bocsi de ez ízléstelen és ez nem fog tetszeni egy magyar jól szituált nőnek sem. 23/l
2018. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat bámészkodom, forgolódok emberek után az utcán, szeretek csavarogni, szemlélődni. Sokszor megállok, és csak úgy nézelődöm, amíg csak érdekes a számomra valami, pl. egy utcatábla vagy kiskutya vagy kerítés. Nő vagyok. (És nemesi származású amúgy.:))
2018. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6: Pl. ezután lehet, hogy megfordulnék, de csak ha ő nem néz. Mert szeretem a hosszú hajat, és megnézem, akinek az van, sokszor csak a haját, élvezetből.
2018. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!