Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak terveim, de nem tudom...

Vannak terveim, de nem tudom elfogadni magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gond az, hogy nem tudom elfogadni a külsőm. Vannak terveim, álmaim, szeretnék egy sikeres életét felépíteni, sokat utazni, de amint a tükörbe nézek vagy meglátok egy fotót magamról, lelkileg mélyre zuhanok. Próbálok ebből kitörni és elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok, de nem megy. Vannak jobb napok, de az egész életemre hatással van ez. Hogy lehet ezen változtatni? 20F

2018. jan. 9. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A plasztikai sebészt is vedd be a terveid köző!
2018. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én régen ugyan ilyen voltam, de mára megváltozott a hozzáállásom. Mert megtanultam, hogy olyannak kell szeretnem magam amilyen vagyok. Nem az a fontos, hogy hogy nézel ki, hanem az ami belül van. Próbáld meg elfogadni magad ollyannak amilyen vagy. Én nem tudok más tanácsot adni, neked kell megtanulnod elfogadni magad olyannak amilyen vagy. Ha ez sikerül hidd el sokkal boldogabb leszel és az álmaid is valóra válhatnak.
2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hit da gym
2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: De hogy fogadhatnám el magam? Évek óta próbálom, minimális sikerrel.
2018. jan. 9. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha magaddal sem tudsz kiegyezni, akkor hogy akarnál a "sikeres" életedben, intézkedni, tanult emberekkel beszélni? Ha meglátsz valakit drága öltönyben legyen az üzlettárs, akkor hozzá fogod magad mérni?
2018. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy hajlamos vagyok az öngyilkosságra is, de nem teszem meg, mert azzal tönkretenném a családtagjaimat. Nagyon szeretnek.
2018. jan. 9. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne legyenek mások fontosabbak saját magadnál. A csapból is a megfelelési kényszer folyik. Le kell mindenki véleményét szarni. Nem ér annyit,hogy ezért tönkretedd magad.
2018. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eléggé intelligens vagyok, (lehet ez hencegésnek tűnik) lehet ez is az oka, hogy nagyon kritikus vagyok magammal. Nekem nem okozna problémát ilyen emberekkel társalogni. Sőt kifejezetten ezen emberek társaságát keresem.
2018. jan. 9. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, hosszú évekig és képzeld, én lány vagyok. Megtanultam magamra adni, ennyi. Az arcom talán nem a legszebb, de tudok öltözködni, és edzek, hogy kihozzam legalább az alakomból a maximumot. Szinte folyton kapom a dicséreteket, hogy "de csinos lány vagyok":) Régen meg folyton lerondáztak, hát ez el is cseszte az összes tervem. Magadban kell rendet tenned, és motiválnod magad, máskülönben csak magad alatt fogod vágni a fát, ezen sajnos senki más nem segíthet, tapasztaltból mondom
2018. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a szép,aki nemileg felszabadult és senki negatív véleményére nem ad.
2018. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!