Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valamelyik...

Miért van az, hogy valamelyik embernek minden összejön az életben, míg másnak nem? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Például én már nagyon régóta vágyom Amerikába, egy éve spórolok rá, barátnőm meg egyik napról a másikra odaköltözik, mert az apja ott kapott állás, megállás nélkül ezt hajtogatja egész héten, ezért egy kicsit rosszul érzem magam.
2018. jan. 10. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne ebből az egy dologból indulj ki. Nem tudhatod, milyen élete van a másiknak. Lehet korábban sokkal többet szenvedett, mint te.
2018. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert vannak olyan emberek, akik ha kitűztek egy célt maguk elé, tűzön-vizen is keresztülmennek, hogy elérjék azt, és nem hagyják, hogy a nehézségek eltántorítsák őket. És persze vannak olyanok, akik félúton feladják, és kifogásokat keresnek.
2018. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az emberek hajlamosak csak a sikert látni, az oda vezető kemény munkát, kitartást, áldozatot... stb. azt már nem.
2018. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan. Az egyik betegen, gyógyíthatatlannak születik, a másik gazdagságba, De a végén mindenkinek benyújtják ugyan azt a számlát.
2018. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy most is épp magukon dolgoznak, nem pedig itt sírnak.
2018. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Az hülyeség, mint amit itt jópáran mondogatnak. Szerintem ez szerencse kérdése. Mondok példát: én már évek óta lottózom, tippmixezem, de eddig semmit nem nyertem. Az egyik ismerősöm meg minden hónapban nyer valamelyiken. Van egy kisfilm ezzel kapcsolatban, talán az ,,élet titka" vagy valami ilyesmi címe lehet, már nem emlékszem, de az energiákról szól, hogy ha valaki hisz magában, akkor bevonzza azzal a jót. Nem tudom Te mennyire hiszel ezekben, de van benne valami. A kérdésedre nincs értelmes válasz, csak annyi, hogy az élet egyesekkel nagyon igazságtalan.
2018. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. A lottó valóban szerencse kérdése. De a többiek arra vezetik rá a kérdezőt, hogy mindenkinek vannak olyan akadályok az életében, amit másnál nem lát. Ez változó. A barátnőnek ez szerencse, de másban lesz problémája, hisz nincs ember aki ne szenvedne és a maga életében ne ütközne problémàkba.

A másik üzenet pedig az, hogy ha teszel és küzdesz előbb utóbb eléred a célod, inkább mintha feladnád és nem csinàlnàl semmit.

A lottózásnak ehhez semmi köze. Az hazárdírozás egy “enyhe” formája.

2018. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Megtudhatnám miért pontoztak le? Fáj az igazság?
2018. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2-es, hiába szeretnél asztronauta lenni, ha van már tömött fogad.

Ugye érted?

2018. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan mondom, nem tudom a hozzászólók elolvastak- e a kérdés alatti sorokat, hiszen itt nem éppen arról van szó, hogy az egyik nem tesz semmit a céljaiért, a másik meg meg tűzön- vízen át küzd érte.
2018. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!