Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Idén valamelyik nyári hónapra...

Idén valamelyik nyári hónapra (junius, julius, augusztus) a repülőjegy floridába miamiba 3 embernek több mint 600000 forint. Nem sok ez kicsit?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam hogy már 120-140 ezer per fő vannak repülőjegyek. Vagy ez az ár még megy lejjebb vagy lesznek akciók?

2016. jan. 9. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
120-140 ezerèrt maximum New Yorkba van jegy. Amùgy meg nyàron, ami a repülèsi főszezon, nem nagyon lesz olcsó egy Miami jegy. Nyárra ahogy èn is nèztem 180-210.000 körül vannak a jegyek.
2016. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb megveszed annál olcsóbban tudsz hozzájutni, még messze van a nyár, ez a módszer csak akkor alkalmazható ha az időpont már biztos.
2016. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Három emberre nem sok.
2016. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb ennyi a jegy az átlag halandóknak.

Ezen alkalmanként lehet faragni, de véleményem szerint a legeslegjobb lehetőség az olcsó floridai nyaralásra az, hogy nem nyáron mész oda. Ha megnézed az időjárást, eléggé elviselhetetlen ott a nyár, viszont ugyanúgy meleg van ősztől tavaszig. Én még decemberben is úsztam az óceánban ott, és még januárban is bekapcsoltuk a légkondit.

Tehát próbálkozz nem átlag tudatlan utazóként nyáron odamenni, és egyrészt jobban fogod magad érezni, másrészt jobb lesz az idő, harmadrészt hatalmas buli az itteni télből elmenni az ottani jó időbe, végül pedig találhatsz megfizethető árú repjegyet, szállást.

2016. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz faragni azon a jegyáron, a lehetőség adott.

[link]

2016. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!