Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzi magat manapsag sok...

Miert erzi magat manapsag sok ember oregnek mar 28-30-32 eves koratol?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 18:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az eleje igaz, de a szules resze nem. Pont, hogy kitolodott a szules 30 fole.
2018. jan. 13. 19:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Átmeneti időszakban élünk igazából, még élnek a régi berögződések, és már jelen vannak a változások. Ehhez idő kell, hogy átálljon az emberiség. Azoknál nem működik a párválasztás, akik engednek a nyomásnak, vagy meggondolatlanul ugrálnak bele kapcsolatokba, többnyire magukat sem ismerik jól, nem gondolják végig, miért nem működött az előző, azzal sincsenek tisztában, hol vannak a határaik, és többnyire pocsék emberismerők. Nekem is volt nem működő kapcsolatom, de én tanultam belőle. Jelenleg egyedülálló vagyok, de nem magányos, azt mondják egyesek, hogy válogatok, csak mert nem jövök össze olyannal, akivel látom, hogy nem fog működni a dolog. Próbálkozhatnék ugyan, de az nem az én műfajom, vagy rendesen csinálok valamit, vagy sehogy.
2018. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sanyinak ***** válasza:
Én m insight azt hallom, hogy "x éves vagyok, de még csak x-10 évesnek érzem magamat". Persze lehet, hogy ők már idősebbek tőled.
2018. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nekem is elegem van abból, hogy reggeltől estig dolgozok valahol, aztán hazamegyek aludni, hogy másnap ugyanez menjen. Egy ki*****szott biorobot vagyok, semmi értelme az életnek és nem is akarok a része lenni.
2018. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos Suritett Levegonek tok igaza van...
2018. jan. 13. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!