Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is sok manapság a...

Szerintetek is sok manapság a durva, undorító ember, vagy csak én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés
Kb. mindenki csúnyán beszél, káromkodik, kibeszéli a másikat, és nem igazán lehet már találni olyan embert, akinek úgymond még van némi erkölcsi értéke.
2017. febr. 4. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem több, mint régen. Csak jobban válogasd meg a társaságodat. Nekem általában pozitív tapasztalataim vannak. De persze van néhány bunkó is.
2017. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint én durva undorító ember vagyok. Mert én is káromkodok sokat, a társaságaimban van hogy ízléstelen tréfákkal viccelődünk, hasonló. De ettől függetlenül nem érzem rossznak magam. Normálisan viselkedek a többi emberrel, nem vagyok rosszindulatú, mindenkinek próbálom megadni a kellő tiszteletet stb... Sok ember még ezekre sem képes...
2017. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A társaságát megválogathatja bárki, de pl. járművön, utcán, boltban, bárhol zúdul ránt a sok ocsmányság.

Az a baj, hogy senki sem szól ellene, mert csak olaj a tűzre.

2017. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a káromkodás dolog érdekes, engem is zavar...volt egy osztálytársnőm, aki káromkodott sokat, kiderült, hogy ez nála ilyen "védekezés" volt, sokat bántották gyerekkorában.

De emellett az egyik legjobb szívű lány volt az osztályban, rendszeresen hozott be sütit, meg kiállt a gyengébbek mellett, állatmenhelyekre járt segíteni, stb.

Viszont az tény, hogy sok felszínes ember pár csúnya szó miatt elkönyvelte és kb. nem álltak vele szóba, olyan emberek, akik közben simán kibeszéltek, bántottak másokat.

2017. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes agymosás történik a médián keresztül, ott is sok esetben rondán beszélnek egymással. Erre egy jó módszer, ha magar kultúra felé fordulsz szabadidődben, illetve olyan dalokat hallgatsz, amelyek a szeretetről, kedvességről, tiszteletről szólnak, bármilyen műfajban.
2017. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!