Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ezt csak én gondolom így?

Lányok! Ezt csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Szerintem a mai fiúkból nincs semmi, gyakorlatilag lányok :D. Tehát: cicagatya, tunika, feszülős ruhák, ecsethaj, stb. Ez csak szerintem visszataszító és a legkevésbé sem férfias? (itt az ilyen 15-17 évesekre gondolok) Tehát ti láttok bennük valami férfiasat? Mert én valamiért nem tudok férfiként tekinteni egy feszülős cicanadrágos, rózsaszín pólós "srácra".

Nem is beszélve arról hogy a férfiak is milyenek. Elérik a 40 éves kort, (vagy akár korábban is) teljesen nemtörődömök lesznek. Erre már egy ideje rájöttem, mivel az én életemben apukám gyakorlatilag egyáltalán nem vesz részt. Hazajön, mert nagyrészt mindig utazik (Németbe, a munkája miatt) és nem is része igazság szerint a családnak. Szinte semmit sem tud rólam. Hazajön, eszik, alszik és ennyi. Alig beszélünk, nem tudunk miről. És már anya is megállapította hogy 16 évig ő nevelt engem (16 éves vagyok), mostmár apa is kivehetné a részét a nevelésből- csak most már késő szerintem:/. Arról nem is beszélve hogy folyton káromkodik, akkor is ha nem ideges, ezzel múgy idegesít! Mellesleg nagyon hirtelen haragú és a legapróbb problémán is elkezd vergődni és ordítva káromkodni. Folyton elfelejt mindent, amit mondunk neki, például hogy hozzon haza valami számunkra fontosat. És ha lemegy "1 órára" csinálni valamit, akkor mindig kb. 2-3 óra múlva jön haza és persze mindent elfelejtett arról amit mondtunk előtte neki..(pl hozzon vmit a boltból)

Viszont meglepődtem, amikor egyik barátnőm rámírt és elmondta nekem, hogy a barátja, akivel távkapcsolatban él körülbelül nyár közepe óta, mennyire idegesítő és hogy a férfiaknak csak annyi a dolga hogy esznek, alszanak meg sz@rnak. Ekkor rádöbbentem, hogy akkor nem csak az idősebbek, hanem lehet hogy a fiatal fiúk is ilyenek. Barátnőm pasijának fontosabbak voltak a barátai mint az állítólagos szerelme. De persze elvárja, hogy ha hajnali 1 órakor ráír, akkor beszélgessen vele, holott a lány éjfélig várt rá.. Akkor tulajdonképpen a férfiaknak mi a szerepe a pénzkeresésen és a gyerek "megcsinálásán" kívül?

Anyával beszélgettem már erről, de azt mondta hogy a férfiak nagy része ilyen. De ez engem nagyon zavar és nem szeretnék magam mellé egy ilyet, akinek minden hülyeség fontosabb mint a családja. Legyen ő is a család része, ő is nevelje és foglalkozzon a gyerekkel, ne csak az anya. Enélkül hogy lennének egy család?

Egy ideje már gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy azért vonzódom az erősebb testalkatú, férfias emberekhez, az apuka típushoz (és azért írom ki ezt a kérdést), mert viszonylag kevésszer látom apukámat és nem nagyon vesz részt az életemben. És én nem akarom hogy az én gyerekemnek is át kelljen élnie majd ezt.

Lehet hogy csak én vagyok így vele, de nekem olyan párra van szükségem, aki mellett igazán nőnek érezhetem magam. Ez pedig a mai fiúk nagy része mellett eléggé lehetetlen.. Egy idősebb, 30-40 évessel meg csak nem szeretnék összejönni, bármennyire is inkább az olyan típusúak tetszenek, mivel ők legalább férfinak néznek ki és valószínűleg érettebbek is, komolyabban gondolkodnak.

Szóval mit gondoltok erről? Nektek tetszenek a mai fiúk? Ti milyen kapcsolatban álltok apukátokkal? Mi a véleményetek a férfiakról? Csak én vagyok ilyen flúgos hogy így látom a dolgokat?:D



2018. jan. 13. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
ha erre jön válasz nőtől akkor kérd meg a kezét, mert aki ennyit szöveget elolvas az főnyeremény kategória.
2018. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát, igen.."kicsit" hosszúra sikeredett. De segítő válaszokat szeretnék!
2018. jan. 13. 22:53
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan nem vagyok lány, de akiket leírtál elég elkorcsosuét emberpalánták, akik egymást majmolják. De idővel úgyis kinövi ezt a többség!

Én sose voltam ilyen, meg nem is leszek

23/k

2018. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nemrég írtam egy másik témába is. Viszont itt is megállja a helyét. Általában az embereknek az kell, ami nincs. Amikor egy lány tényleg fontos volt, és kb ott próbáltam foglalkozni vele meg infókat szerezni, hogy mit szeret, milyen hasznos időtöltést lehetne vele kitalálni... konkrétan semmibe vett.... Aztán utána 2 olyan csávónál is próbálkozott, akik semmibe vették, csak volt olyan szerencsés, hogy ezeket el is mondta nekem. Valamiért totálisan oda volt azokért, akik mellette tényleg csak léteztek.
2018. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen..vannak olyan lányok, akiknek ez imponál..
2018. jan. 13. 23:09
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Az csak jó, ha te nem ilyen vagy. Csak kicsit tovább tarthat neked megfelelőt találni. De van olyan is, akivel jól működhet, amit leírsz.
2018. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak borzasztó rossz körökben mozogsz, az én ismerőseim közül ugyanis körülbelül senkire nem illik ez a leírás. Pedig elég sokszínű a társaságom, és elég sok embert tartok a barátomnak. Az a technikája, hogy az ilyen embereket, vagy bármilyen olyan embert, aki téged bosszant, idegesít, lehúz, zavar, stb., tudatosan elkerülöd. Próbálj meg másmilyen emberekkel ismerkedni, mert nagyon, nagyon, nagyon erős túlzás, hogy mindenki ilyen. Ha tudnád hány elképesztő férfival találkoztam már, és rengeteg nagyszerű apukát ismerek, akiknek teljesen természetes, hogy kicseréli a pelenkát, elviszi a gyereket ide-oda, játszik vele, és fel van háborodva, ha ezért megdicséred, mert "a gyereke, mit kell ezen csodálkozni, ez a dolga". Ez a huszonegyedik század, egyre több és több férfi gondolkozik így, csak ki kell lépned a világba, és megkeresni őket. Szóval nyugi, vannak rendes férfiak, fiúk (ezt mondjuk kevésbé tudom, kevés tinit ismerek, de egészen biztos vannak), és egyszer majd te is megtalálod azt, aki pont hozzád illik. :) 26/n
2018. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
fel a fejjel..én ismerek egy rakat olyat aki férfi és apatípus
2018. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Keresd a megfelelőket. Minden korosztályba van.
2018. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Az nem igaz ,hogy mindenki ilyen , ne aggódj vannak rendes ek is :) ,sőt a 15-17 évesek közt is !! Nem kell aggódnód van olyan fiu aki pont neked tetszik :) és az nagyon nagyon jó ,hogy pont az ilyen tipusuak tetszenek neked :) az mondjuk lehet hogy a te körödben ilyenek ,de itt Erdélyben ahol élek itt 28-as létszámu osztályból aminek fele fiú , max 2 ha kikerül ilyen :) tehát függ a környezettől , a lényeg hogy ismerkedni kell , és tudod sokszor a külső megtéveszt ami hétfőn csúnya péntekre a legszebb is lehet :))
2018. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!