Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerkedés, Lányok reakciói,...

Ismerkedés, Lányok reakciói, ezt jól gondolom?

Figyelt kérdés
10. osztályos tanuló vagyok 15/F az iskolában egy nap az egyik terem előtt álltam várakozva a következő óra becsöngetésére. Arra lettem figyelmes, hogy 2 újonnan érkezett 9-es lány rám néz. Ekkor mint emberek többségének a reakciónk mind hármunknak azonos volt, kínosan arrébb néztünk majd ezekután hirtelen átfutott az agyamon egy olyan gondolat, hogy ha egy ilyen történik, hogy ha pld a fiú megnéz egy lányt hogy szépen néz ki és ezt a lány esetleg kiszúrja akkor az a lánynak tulajdonképpen jól esik valamilyen szinten. Na de ugye ezekután jön a kínos elnézés meg ennek az ismétlése pár perc múlva, na de ha a fiú esetleg azt csinálná, hogy ha összefut a tekintetük a lánnyal a fiú nem nézne el tulajdonképpen azis 1 önbizalom fejlesztés a fiúnál és ha még ráis mosolyog és a lány ezt kiszúrja az esetben ez is egy önbizalom fejlesztés a lánynak plusz jó érzés neki. Na míg ez átfutott az agyamon, én ezt amint összefutott megint a tekintetünk velük, én ezt kipróbáltam mikor néztek énis rájuk néztem és mosolyogtam ők visszamosolyogtak és olyan szégyenlősen lefele néztek. Ilyen reakciók pozitívan hatnak rájuk? Ez tetszik nekik? Így lehet ismerkedést indítani egy lánnyal? Én személy szerint kiszeretném próbálni más lányon is, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre! :D

2014. szept. 14. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

a dominanciádat mutatod be ilyenkor,hogyha nem nézel el.

az,hogy mellé nyomsz egy mosolyt,meglágyítja ezt,de a hatás ugyanaz,mint te is tapasztaltad.

a nőket meg a dominancia és határozottság ami elbűvöli.

2014. szept. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem dominancia, hanem a nyitottság és érdeklődés jele. Mivel megnézegettek, ezért persze biztos tetszett nekik, hogy viszonozod az érdeklődést. És gondolom azért néztek utána félre zavartan, mert nincsenek hozzászokva, hogy aki néznek, az visszamosolyogjon rájuk.
2014. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az így történő dominancia megmutatásának lehet ismerkedéshez vezető alapja? Tehát ha ezek után odamegyek beszélni vele valószinű, hogy zavarban lesz, de tetszene neki ha az érdeklődését én úgy viszonoznám ha már beszélgetéshez fajulna a dolog?
2014. szept. 14. 11:45
 4/4 anonim válasza:

Persze, hogy bejön nekik ha nem nézel el, mivel ez a magabiztosságodat tükrözi. Egy mosoly hozzá és végképp zavarba lehet hozni a legtöbb lányt.

Odamész, megmondod neki, hogy "Szia megláttalak és tetszel, XY vagyok", lehetőleg nem remegő szájjal, dadogva, ide-oda tiperegve. Ha többre vagy kíváncsi privátot, segítek.

2014. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!