Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gyökerek az...

Miért ilyen gyökerek az emberek amikor ázsiaiakról van szó?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát. Van valami szerencsétlenség, vagy nagyobb baleset és sokan szemrebbenés nélkül csak annyit mondanak, hogy nem baj vannak elegen. Ja és akkor ők már nem is emberek? Én közel érzem magam hozzájuk, így elfogult vagyok. De ha Amerikában valami történik, pl World Trade Center-i események, nem mond senki ilyet, nem mint ha ők nem lennének sokan.

2018. jan. 14. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A társadalomban jelen vannak primitívebb emberek,nem kell ezen fenn akadni,szomorú,de nem sokmindent tehetsz.
2018. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Van valami szerencsétlenség és pánikszerűen mindenki elkezdni átszínezni a profilképét és gyorsan rajzolnak valami együtt érző szimbólumot az eset után 3 órán belül, és ezt kell osztani és akkor helyre áll a rend az univerzumban. Ez nyilván akkor érvényes ha tőlünk nyugatra robbannak fel, a keletre lévők nem emberek, róluk nem készül szimbólum. Amikor oroszok haltak meg repülőgép balesetben, egyetlen orosz zászlót nem láttam. A fb birkát csinált az emberiség nagy részéből.
2018. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolom, hogy ez lenne az általános, csak valamiért erre a népcsoportra vagy rákattanva és jobban odafigyelsz. Ja és tahókkal beszélgetsz.
2018. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

kedves népség, egy dolgot nagyon leszámítva, emiatt kissé én....:

[link]

2018. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most minek kell ezzel jönni? Kínában nincs semmiféle állatvédelmi törvény, addig nem jutottak még el... De aktivisták harcolnak érte. Szerinted itt nem főznék meg élve ha nem büntetnék? Vagy amikor végighúzzák az élő kutyát az országúton az más?
2018. jan. 14. 08:04
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
a keletre es afrikaban elo emberek sekit nem erdekelenek, na engem ppnt ok erdekelnek es nagy ivben leszarom ha nyugatra tortenik valami
2018. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem a facebook csinált hülyét az emberekből, ez máshonnan jön.


Ha meg âllatkínzás: mi a disznót vágjuk le, az miben más?


A kérdésre a válasz:

a magyarok nagy részének nincs kapcsolata ázsiaiakkal vagy afrikaiakkal. Ezért nem tudják, hogy ők milyen emberek, hogyan élnek és gondolkodnak. A kultúrájuk viszont sokban különbözik a miénktől, így a legtöbben nem értik őket.

2018. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

"a magyarok nagy részének nincs kapcsolata ázsiaiakkal vagy afrikaiakkal"


Mert aztán innen nyugatra pár országot leszámítva van ugye? Na ne viccelj...

2018. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
pont hogy a facebook (is) csinalt hulyet az amugy is eleg hulye emberekbol plusz nalunk meg meg a ket szennycsatorna es a kozteve
2018. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy valahol vicces, ahogy a kérdező az ázsiaiakat védi, mert én 10-ből 9 ázsiai "gore" vagy balesetes videón azt látom, hogy maguk az ázsiaiak is teljes mértékben szarnak a másikra és ugyanúgy jönnek mennek, mintha ott sem lenne az agonizáló, kifordult belű ember az úton.
2018. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!