Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ne kerüljek megint a...

Hogyan ne kerüljek megint a gyökerek közé?

Figyelt kérdés

Először is, nem vagyok valami magas, az arcom sem szép. Emellett az a műszaki érdeklődésű srác vagyok. Gimiben elég félénk voltam, sokat gépeztem, kicsit el is híztam, tudjátok, a szokásos kocka srác. Utolsó évben elkezdtem kondizni futni, és kicsit "szocializálódni". Igazából be is jött, szerintem sokat változtam előnyömre.

Persze egyetemre érdeklődésemnek megfelelően mentem, de ott is van egy "menő" réteg, akik még okosak is mellé. Na, gólyatáborban nagyon jól éreztem magam, szerintem szimpatikusnak találtak, és kb bekerültem az említett csoportba. Aztán kezdődött az év, és jöttek a lúzer típusú emberek is. Nem tudom miért, talán mert van velük is bőven közös témám, és sosem vagyok bunkó velük, csomóan velem akarnak haverkodni. Ha beszélgetek akikkel én szeretnék, egyikük odajön, és be akar kapcsolódni, de nyilván csak hozzám beszél. Vagy, ha van mellettem hely, akkor mindig odaül, és újra kivon a beszélgetésből . Érzem ahogy már szinte engem is közéjük sorolnak, és kicsúszom a másik társaságból. Mit csináljak?


2015. nov. 10. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A gyökér itt csak Te vagy.Milyenek azok a lúzer típusú emberek?Hog lehet ífy gondolkozni?Akkor se haverkodnék veled ha fizetnél érte.Kockulj tovább rabszolga.Csumi-
2015. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván, aki olyan elfogadó, mint te, annak nem tűnt fel, hogy mindenki olyanná válik amilyen társaságban van. Ha valaki aktív, szociálisan sikeres emberek között van, akkor ő is fejlődik, ha nem, hát az ellentéte történik.

Ha meg ennyire gusztustalan ember vagyok miért keresnek mégis? Felszínesek lennének? Vagy lúzerek? Ja, bocsi te nem is tudod, ez mit jelent...

2015. nov. 10. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Csak az válik olyanná amilyen a környezete aki másokban keresi azt amit magában képtelen észrevenni vagy fejleszteni.Kiforratlan egyéniség aki kisiskolás szintű szociális és egyéni fejlettséggel rendelkezik.Mindig bent voltam az általad menőnek titulált rétegekben mégsem fordult meg a fejemben ha egy másik kaliberű embertársam hozzám fordult hogy e miatt ki mit fog gondolni rólam mert tudom ki vagyok és mennyit érek mások felszínes véleménye nélkül is.Érzelmi érettség...
2015. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikeres nem mások miatt leszel, hanem csakis magad miatt. Hála az égnek nálunk egyetemen nincs ilyen klikkesedés és gyerekesség,hogy ez kevesebb vagy az kevesebb. Ide már szerencsére tényleg csak azok jöttek,akik felérik ésszel, hogy felesleges ilyen hülyeségeken görcsölni, hogy menő legyek. Arról nem beszélve, hogy akit te most lúzernek tartasz kis szerencsével rohadt jó helyre fog bekerülni és akkor meg majd bánhatod, hogy felszínesen mérted fel a kapcsolataidat.Ha mindenki veled akar barátkozni akkor te is barátkozz mindenkivel. Manapság az életben a kapcsolatok száma határozza meg a lehetőségeid számát is ugyanis 70-80%-ban egy pozícióra ismerősöket vesznek fel és nem a tudásodat nézik. Ha meg x nem barátkozik veled, mert szóba állsz y-al akkor őt hagyd a fenébe, mert lehet, hogy nagyon vagány de, hogy emberileg nulla az fix.
2015. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!