Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek ilyen a Chat.hu?

Mindenkinek ilyen a Chat.hu?

Figyelt kérdés
Állandóan hülye retartáltak írnak rám és mindenféle pedofil kérdéseket tesznek fel . Tegnap ugyanez megtörtént mint ma is . Hihetetlen
2018. jan. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D 2000 óta használom és minden évben meglepődök, hogy egyre több a gyökér, de mindig tud több és több lenni :D
2018. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kedvesemet mégis onnan ismerem. :)
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 2 legjobb barátot és 1 szerelmet köszönhetek az oldalnak ;-)
2018. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel elcsúsztam a járdán. Egy lila foltot köszönhetek az fkf-nak :D
2018. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.

Magában a gerendát sem, másban már a szálkát is észrevette.

2018. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az még létezik? :-D
2018. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az semmi. tegnap egy csaj írt rám, hogy van-e kedvem chatszex-hez...:D

most ez vagy komoly, vagy egy srác troll volt...:D egyébként nem szoktam sűrűn feljárni, csak néha eszembejut...szerintem a chat.hu ma már egy elég erősen szegregált hely. 2 féle ember jár fel oda. a perverzek meg azok, akik szerint jó vicc felmenni egy ilyen nosztalgikus hangulatú helyre...:D

2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az az oldal már 2000-ben is az internet s*gglyuka volt, pedig az akkori színvonal mérföldeket vert a mostanira.

Akkor is tele volt kanos retardáltakkal, meg magukat kislányoknak kiadó 40 éves szakállas térinformatikusokkal, de azért bizonyos chatszobákban volt, hogy az 50%-ot is meghaladta az értelmes, kulturált tagok száma.

Akik aztán azóta kikoptak, felnőttek, megházasodtak, munkába álltak... új tagok meg nem igazán jönnek, lévén a chat, mint olyan, ma már annyira nem népszerű. A debil tardok persze maradtak.

2018. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az utolsó írta le a lényeget. anno rengeteg emberrel találkoztam a chat.huról, van, akivel azóta is szoktam találkozni.

de ez akkor volt még (5-8 éve), amikor több ezren jártak fel.

sajnos valóban azt történt, h a normálisak kikoptak szép lassan.


viszont ez a hisztit nem értem a "perverzek" miatt. más oldalakon és a való életben is a férfiak többsége kanos és bárkit ..., ahogy nők többsége is sokat gondol a szexre stb.


a probléma inkább az, h ma már a csetek 90%-ban szexről, vagy arról szólnak, hogy farhátfüggő prolik feljönnek osztani az észt a kis panellakásukból.

nem véletlen, h 40-50 éves tanulatlan emberek vannak már többségben a chateken, tehát beszélgetésre már egyáltalán nem használható.

2018. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!