Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok mindenkinek ilyen...

A lányok mindenkinek ilyen iszonyú nehézkesen, lassan válaszolva, sokszor teljesen flegmán, tőszavakban mindenféle érdeklődés nélkül írnak vissza netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés
vagy mikor chateltek pl olyan lánnyal akivel volt már egy két randi?

2014. ápr. 21. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen, van akit alig lehet lelőni, én pl szeretek beszélgetni, nem is írok tőszavakban, flegmán.


De, tény, hogy nem akárkivel. Ha valaki nem szimpi, azzal nem beszélgetek,így talán azért érdektelenek, mert te nem érdekled őket. Hagyni kell ezeket a lányokat, és kész.


Miért kéne mindenkinek veled jópofiznia?


Akivel meg túl vagy már pár randin... Hát vagy a csaj nem egy IQ bajnok, akivel lehet értelmesen kommunikálni, vagy átgondolnám, mennyire sikerült jól az a randi...

2014. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én szép lányokra írok rá, akik tetszenek nekem, de eddig egyetlen egy sem mutatott felém érdeklődést, ahogy írtam lassan flegmán, érdektelenül, tőmondatokkal, szavakkal válaszolt, kérdezni meg egyáltalán soha semmit, néha már sírni volna kedvem... mert nem hiszem el hogy csak én vagyok aki mindig így jár...
2014. ápr. 21. 23:07
 3/16 anonim válasza:

A, Valószínűleg nem akar tőled semmit, de nincs benne annyi gerinc/nem akar megbántani, hogy egész egyszerűen kerek perec kimondja, hogy nem óhajt tőled semmit.


B, "Tartaléknak" meg akar tartani. Nem érdekled őt komolyan, de ha nincs ló...


Szerintem felejtsd el őket.

2014. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
felejtsek el minden csinos lányt, akik tetszenek?
2014. ápr. 21. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek, azoknak szoktak így válaszolni, akik nem érdeklik őket
2014. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de te ismersz 86%os olyat akinek rendesen érdeklődve kedvesen válaszolgatnak, vagy az összes csinos lány így viselkedik a fiúkkal ahogy leírtam?
2014. ápr. 21. 23:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ha egy X5 autód lenne, hidd el, nem kéne nekik írnod, ők keresnének egész nap.

írhatnál te tőmondatokban, ők kisregényt írnának hogy veled mit képzelnek el.

onnan tudom hogy kipróbáltam ezt több társkeresőn.

ha nem kinn kocsi, és szolidnak adtam ki magam, azok a csajok sem vetek észre vagy lekezelően írtak, akik ha látták volna a kocsit, egyből ráharaptak volna.

utána törlés, és egy másik társkereső, ott már kocsi, ház kirakva képeken, meg egy két egzotikus nyaralás.

na ne tudd meg, egy nap alatt én lettem a legnépszerűbb az oldalon, kaptam vagy 40 levelet, hogy mikor viszel el, mikor megyünk a kocsiddal, mikor nézhetem meg a házad és így tovább...

szóval csak ennyi kell a nőknek 2014 -ben!!!

SAJNOS!

2014. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ennyire jól élünk Magyarországon, hogy ma már egy csomó fiatal srácnak van háza, X5öse és egzotikus helyekre jár el nyaralni?
2014. ápr. 21. 23:20
 9/16 A kérdező kommentje:
mondjuk környezetemben nekem is családom és barátaim is, mindenki nagyon jól él és az igaz hogy nincs is nagy gondjuk, hogy lányokat szerezzenek maguknak, de azért nem hittem volna, hogy ennyire esélytelen
2014. ápr. 21. 23:23
 10/16 anonim ***** válasza:
40 fölött már nem vagyok fiatal, de fiatalosan élek.
2014. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!