Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi kollégiumban a...

Egyetemi kollégiumban a zuhanyzó a folyóson van. Sok fiú csak maga elé tartott törölközővel megy zuhanyozni popó meztelen. Szerinted ez mennyire illik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Szükség törvényt bont, vagyis

nincs a szükségnek szabott törvénye.

2018. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez egy félreértelmezett lazaság, illetlenség. A folyosó az nem az a helyszín ahol illendő megmutatni a hátsó felünket.
2018. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Mert manapság bomlik az erkölcs és ezt tartják normálisnak.

Egyik este a piros metrón azt láttam, hogy tizenéves kölykök kb hatan, tajt részegen lefeküdtek a padlóra az egyik metrókocsiban, üvöltöztek, vihogtak, majd felkeltek és elkezdték levetni a ruháikat és úgy b..ziskodtak egymással.

2018. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Nincs ezzel baj. Neki úgy jó. Ha meg zavar, akkor szólj neki oda, hogy "B@$z neg Józsi, senki nem kíváncsi a szőrös seggedre". De amúgy meg mit foglalkozol vele? Sokakat felháborítana, ha egy nő csipkés fehérnemű en jelenne meg nyáron az utcán. De ha már fürdőruhában van, azzal semmi baj. Mi is a különbség? Ugyanannyit takar, csak az egyiknek a neve fehérnemű, a másiknak fürdőruha. Ennyi. Arról nem is beszélve, hogy ha tangás a bikini... Ugyanúgy kint van a segge, mint az általad említett személynek.

Úgyhogy ez nem a laza/lazuló erkölcs bla bla stb, hanem nemes egyszerűséggel a képmutatás és álszentség magasiskolája. Nyugodtan le lehet pontozni, de akkor is ez van, egyszerűen nem kell vele foglalkozni. Ha nem tetszik és elítéled, akkor nem nézel oda, és te magad nem járkálsz így. Ennyi.

2018. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk egy épületben van a fiú és a lány kolesz csak másik emeleten. Volt hogy nekem mint lánynak fel kellett vinnem valami papírt a fiú szintre. Na olyankor tuti biztos hogy az összes fiú meztelenül rohangált. Náluk tök természetes volt hogy elöttem is elmentek tök pucéran és még hülyeskédtek is.
2018. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
hát mondjuk ne nézd a seggüket....
2018. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
"Sokakat felháborítana, ha egy nő csipkés fehérnemű en jelenne meg nyáron az utcán. De ha már fürdőruhában van, azzal semmi baj. Mi is a különbség? Ugyanannyit takar, csak az egyiknek a neve fehérnemű, a másiknak fürdőruha" ezt én sem értettem soha.
2018. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Én tuti nem mutogatnám magam idegeneknek.

Akit nem zavar, az mászkáljon meztelenül, az ő dolga. Én nem fogok.

Egyébként érdekes, hogy itt mindenki milyen elfogadó. Viszont az olyan kérdéseknél, ahol családtagok átöltöznek egymás előtt, vagy kijönnek a fürdőből nem is meztelenül, de fehérneműben, a válaszok 90%-a szerint nem normálisak és betegesek és felháborítóak :D

2018. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
7: fürdőruhát a strandon, fürdőben hordunk, ahol mindenki más is abban van. De abban sétálni az utcán fura lenne a sok normálisan felöltözött ember között :D
2018. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Na ne cseszd fel az agyam 9-es... Például. Nyáron egy nem vízparti szállodában vagy. Pl Siófokon. 40 fik van, és lemész a strandra. Felöltözöl? Nem hiszem. Strandoapucs, fürdőgatya vagy bikini, törölköző a vállradobva, jobb kéz matrac, bal kéz hűtőtáska, és gó. Legalábbis 99% így csinálja.
2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!