Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most attól, hogy nem érdekel...

Most attól, hogy nem érdekel a facebook miért lennék ósdi?

Figyelt kérdés

Az ismeroseim szinte levannak dobbenve , hogy alig hasznalom a facebookot, nem szoktam semmit feltolteni nem lajkolgatok ossze vissza pusztan a messenger reszet hasznalom ahol kb 10 emberrel beszelgetek napi szinten. De nem ertem mi abban a meglepo hogy nekem ez nelkul is teljes az eletem ?


28/F


2018. jan. 18. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a tíz emerrel hozzám képest függő vagy. Minden csak viszonyítás kérdése.
2018. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még regisztrálva sem vagyok rá, és ismerősi körből is tudok kapásból két embert akik nincsenek regisztrálva, mindhárman a 20-30 közti korosztályt képviseljük.


Igazából ha valaki kérdezi is, hogy bejelölhet vagy ilyesmi, általában pár mondattal el van intézve, hogy nincs, aztán ennyi, nem szoktam sokat rugózni a témán.

2018. jan. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
én 1 év alatt ha beszélek 10 külön emberrel
2018. jan. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
400 ismerősöm van, legalább a fele ugyanúgy viszonyul a facehoz mint te. Meg én is. Szerintem ez teljesen normális...
2018. jan. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha nem lett volna "elvárás" a suli miatt, biztos, hogy én sem regisztráltam volna fel. Én szintén csak a Messenger részét használom, de vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem ír senki és én sem senkinek.
2018. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A messengeren 1 kezemen meg tudom számolni akikkel beszélgetni szoktam. A facebook alkalmazást meg hónapokig nem szoktam használni. :) nem ott van az élet.
2018. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az a hihetetlen, hogy 28 éves "férfiként" ilyen ovodás kérdésekkel foglalkozol, és irsz ki a netre. 🤔
2018. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én vállalom, hogy az vagyok. :D volt egy időszak, amikor a munkámból kifolyólag napi szinten kellett használnom és olyanok találtak meg, akikkel 10 évig lecartuk egymást. Eleve nem igazoltam vissza senkit akivel nem voltam napi/heti kapcsolatban. Most már, hogy nem kell a munka miatt, fel sem megyek rá. Utoljára tavaly léptem be, de elég is volt annyi. :D
2018. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel. Szintén a gimis és fősulis csoportok miatt voltam fent. A messengert használom, de napi max 5 emberrel szoktam ott beszélni.

Soha nem osztottam meg semmit, képeim sincsenek fent. Mindig rácsodálkoznak mások hogy rólam nem lehet onnan semmit megtudni. Pedig van párom, vannak barátnőim, programjaim.. :) Csak nem látom értelmét hogy ha elmegyünk valamerre egyből írjam ki hogy kivel hol vagyok.. Nem tartozik senkire.

Aki valakit ezért ósdinak tart így járt.

23N

2018. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!