Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valakinek 1000-2000...

Hogy lehet valakinek 1000-2000 ismerőse Facebook-on? Komolyan érdekel. Mindenkivel tartja a kapcsolatot? Mit kell tudni hogy ilyen népszerű legyen valaki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb probléma...hogy téged ez komolyan érdekel :D

Felének nem is köszönne az utcán az ilyen, valami problémája van, hogy ilyen szinte ismeretlen emberekkel akarja megosztani a mindennapjait, tök felesleges

2016. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 5000 ismerősöm van. Vállalkozó vagyok, mindenkit visszajelölök, sosem lehet tudni, kiből lesz ügyfél. Ha nem így lenne, akkor egyáltalán nem érdekelne, hogy hány ismerősöm van, szerintem fent sem lennék a FB-on.
2016. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kocsmáros. Mindenkit ismernem kell és jópofizni velük, mert rengeteg a vendég.
2016. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

semmi, azok nem is ismerősök, csak majdnem random bejelölgetett emberek...

de látod, senki nem kommentel, alig alig lájkolgatja bárki is... nekem van 390 ismerősöm, de többen lájolják a képeimet, mint amelyik ismerősömnek 2000 ismerőse van...

de szerintem viszonylag szorosabb kapcsolatot nem is lehet egy tucat embernél többel ápolni... napi rendszerességgel szerintem ember nincs aki több barátjának írogatna...

2016. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!