Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban lenézik és megvetik...

Valóban lenézik és megvetik ezeket a nőket, illetve lányokat?

Figyelt kérdés

Akik külföldiekkel alakítanak ki tartós párkapcsolatokat - tényleg "megbélyegzik" hazájukban ezeket a japán hölgyeket? Nincs esély a szigetországban megismerkedni velük?


Azért (is) a kiírás (részben), mert a fenti vélekedéssel szemben áll, hogy sok megkérdezett japán nő (saját bevallásuk szerint) szívesen ismerkedne külföldi férfiakkal, sőt több helyen azt olvastam mind japán, mind dél-koreai nőkről (gondolom inkább harminc év feletti hölgyekről van ebben az esetben szó), hogy el is költöznének párjukhoz külföldre, annyira elnyomja őket a patriarchális társadalom (és az embertelenül sok munka sem mindenkinek marasztaló).


Minden közvetlen, vagy közvetett információt és tapasztalatot örömmel olvasnék!



2018. jan. 19. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Ott még szerencsére van erkölcs, ami visszatartó erő.

Továbbá a magyar nő azzal megy el kúrni, és oda akivel nem szégyell, ez mivel jobb?


Azzal nincs semmi baj ha más országba házasodik egy ember, de ne az legyen a célja hogy csak összefekszik minél több külföldivel.

2018. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

A vastagon vakolt arcú 3cm szepillával megáldott púder rallis nőket, feszülőben bugyivillantós lökhárítóval és nyikorgó hangal, akik magukat valami nemes gyönyörnek hiszik a csodálatos 22-es iqjukkal. Na azokat vetem meg.


F

2018. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyes:


Elnyomás van, nem feltétlen erkölcs. Olvass utána.


A magyar (illetve európai) nők - és férfiak - skalpgyűjtései számomra visszataszítóak. Főleg mikor még maguknak is bemagyarázzák, hogy ebben nincs semmi helytelen. Ha hülyeséget csinál száz és ezer ember, akkor csinálhatom én is.

Ezzel erősen vitatkoznék.


"Azzal nincs semmi baj ha más országba házasodik egy ember, de ne az legyen a célja hogy csak összefekszik minél több külföldivel."


Tartós párkapcsolat kialakításáról van szó a kiírásban!

2018. jan. 19. 21:25
 4/12 A kérdező kommentje:

Kettes:


Azokat én is, de a kérdés nem európai nőcskékről íródott.

2018. jan. 19. 21:27
 5/12 A kérdező kommentje:

Akik külföldiekkel alakítanak ki tartós párkapcsolatokat - tényleg "megbélyegzik" hazájukban ezeket a japán hölgyeket? Nincs esély a szigetországban megismerkedni velük?


Azért (is) a kiírás (részben), mert a fenti vélekedéssel szemben áll, hogy sok megkérdezett japán nő (saját bevallásuk szerint) szívesen ismerkedne külföldi férfiakkal, sőt több helyen azt olvastam mind japán, mind dél-koreai nőkről (gondolom inkább harminc év feletti hölgyekről van ebben az esetben szó), hogy el is költöznének párjukhoz külföldre, annyira elnyomja őket a patriarchális társadalom (és az embertelenül sok munka sem mindenkinek marasztaló).


Minden közvetlen, vagy közvetett információt és tapasztalatot örömmel olvasnék!

2018. jan. 19. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, honnan szedted ezt.

jártam japánban többször, életemben nem hallottam ilyesmit.

2018. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Mely része igaz?


Illetve melyik valótlanság?

2018. jan. 20. 01:02
 8/12 anonim válasza:
Kint éltem. Nem tudom mit irsz... Nem értem. +ha az h ismerkednek e... Persze! De lefeküdni veled azonnal nem fognak) 😂 Tisztelet van mas embertarsuk felé. Ha azt mondjak magukba h enj innen, akkor is vigyorogni fog neked. 😊 nézz eg par magyar vlogost akik Japánban élnek. Pl dorbri Andor es havasi ember. A zsíros deszkát annyira nem ajánlom, neha elég bunkónak látom.... Pl siman belenyomja az arcokba a kamerajat.... 😒
2018. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

saját tapasztalatom szerint kb. semmi sem igaz abból, amit írsz. Koreáról kevesebbet tudok.

nem gondolom,h a japán nők elnyomva érzik magukat. Ha férjhez mennek, a legtöbbjüknek nem kell dolgozni, csak szórakozni, vásárolgatni. Hú de nehéz lehet.

Mivel alig szülnek gyereket, így arra a 0-2 gyerekre vigyázni se lehet valami nagy feladat.

Semmi ilyesmit nem hallottam, hogy averzió lenne a külföldiek felé. A fehér embereket kifejezetten bálványozzák a fiatalabbak, a középkorúaknál sem láttam semmi averziót. Az öregebbek közül többen félnek inkább, de nem utálattal, csak van bennük valami félelem, én ezt vettem észre. Nem mindenkiben persze, csak láttam rá példát.

2018. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a fehér emberekhez elég furán állnak hozzá Japánban, társkereséskor meg.....valószínű náluk is van olyan, hogy már unják a sok ferdeszeműt nézegetni, mint ahogy itt is megvan, hogy a mindenféle rasszból származó embereket részesítik előnyben nők, férfiak.

Szimpla pszichológia, ott is működnie kell.

2018. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!