Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted a youtube sztárok,...

Szerinted a youtube sztárok, kihasználják a tini lányokat? Ismersz konkrét történetet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
En olyan youtube sztarokat ismerek, akinek felesége és gyereke van. Nem tini
2018. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kikre gondolsz ezalatt? Nem mind ilyen, csak meg kell találni a normális tartalomgyártókat.
2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abosi, unfield, benipowa... stb.. egyiknek sincs se feleség se gyerek..
2018. jan. 9. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Őket mondjuk pont nem nézem. Leginkább külföldieket szoktam. Vannak olyanok akik ezt csinálják pl.: Jake Paul meg persze Logan Poul (főleg a Japános balhé miatt), ha egy ismertebbet kell említeni, de ne foglalkozz velük. Meg kell találni a normális tartalmakat, a többit meg kizárni, bár néha még mindig fogom a fejem, hogy miért vannak ott annyi feliratkozóval, miközben más jobban megérdemelné.
2018. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lemaradottnak érzem magam, amiért én eddig előadásokat, meg alternatív tudományokat néztem, holott ezeknek a celebeknek a követése sokkaltanagyobb haszonnal járt volna.. Hiszen ők aztán a csúcson vannak.. kismillió virágszálat letéphetnek bármikor, minden egyes nap.. A tizenévesek égnek értük, mások már nem is emberek a szemükben.. iszonyat hogy mi megy
2018. jan. 9. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-ös amiket leírtál remélem csak iróniának szántad, mert ha nem akkor veled komoly gondok vannak :D
2018. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Én fogalmaztam rosszul. :D Ők példák lettek volna azokra, akik kihasználják a tiniket. Nem szoktam őket nézni, csak pont rosszul jött ki a szövegkörnyezetből.
2018. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ezt honnan lehet leszűrni, hogy kihasználja-e az adandó alkalmakat vagy sem ? Nem látjuk őket 24/7.. kikkel mikor hol találkozgatnak..
2018. jan. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!