Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elméleti kérdés! Egy szociopat...

Elméleti kérdés! Egy szociopata és egy pszichopata?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne ha egy szociopata és egy pszichopata párkapcsolatba kerülnének jól kijönnének egymással vagy épp ellenkezőleg?

Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 20. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Úgy tudom a kettő ugyan az (csak az egyik veleszületett, a másik meg környezeti hatásra lett olyan), alapvetően nem keresnek párkapcsolatot a párkapcsolat kedvéért, csak ha abból valami hasznuk van.(Illetve jellemzően nem tudják élvezni a szexet és az intimitást sem.)
2018. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Született gyilkosok c. film. ennyi
2018. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egymással vagy együtt versengenének a "dolgaikban".
2018. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ridamov ***** válasza:
Én (magam szerint) szociopata vagyok (még nem nyírtam ki senkit [még]) és igen tisztában vagyok mind2 jelentésével. Jól kijönnének az egyik válaszadónak pedig igaza van mert a szociopata a környezete miatt többnyire, a pszichopata pedig születésétől olyan amilyen.
2018. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!