Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek (akikre igaz) csak...

Az emberek (akikre igaz) csak azokat a milliárdosokat utálják, akik becstelenül lettek gazdagok? Vagy az összeset? Ők mivel érdemelték ki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 21:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ja, értem.
2018. jan. 22. 02:05
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Meg a gazdagok nagy része nem boldog mert már nem örülnek az élet apróbb dolgainak teljesen elrugaszkodnak a valóságtól Pl: Ókori Romában az egyik gazdagnak voltak üveg poharai akkoriban ez nagy ritkaságnak számítót ha egyik ember eltörte azt be dobta pirányákal teli medencébe.Egy nap a császár is elment hozzá vendégségbe és halót arról miket csinál az emberke a szolgákkal és szó szerint rosszul lett összetörte az összes poharat a gazdag nemes nem értette miért volt ennyire felháborodva.A mai világban is sokan le nézik azokat akik nem márkás ruhákban járnak én ezért nem is bírom a gazdagokat mert megszűntek embernek lenni elfelejtik mik az igazi értékek az életben és ingerküszöbük miniél több kel hogy, boldogabbak legyenek.De franciáknál is volt egy király aki nem érette ha éhezik a nép miért nem esznek tortát.A mai kornak meg ott van Beverly Hills olyan luxus házakkal amiben 10 wc-van 1 embere plázákal ahol nevetséges áron árulnak mindent.Hamarosan háború lesz nem az a baj hogy, vannak szegények hanem az hogy, különbségek akkorák amire még nem volt példa történelemben és az elit már teljesen elrugaszkodott a valóságtól a környezetüket meg teljesen tönkre teszik

az olyan dolgok miatt aminek valós értéke egyelő a semmivel.

2018. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Felsoroltál csomó történelmi példát, majd azt mondod, a történelemben nem volt rá példa. Hogy ne volna, a történelemben még te is a földesúr tulajdona voltál, nem hogy a dolgaid. Azért én ezt a gazdagoknem boldogok, bezzeg a többi ember ismeri az élet igazi örömeit dolgot én ilyen coelhói hülyeségnek tartom.Az igazán gazdagok szerintem nem villognak a pénzükkel. Igen, tudom, hogy vannak gazdag hülyegyerekek, de az igazán gazdagok félnek, hogy kirabolják őket stb.
2018. jan. 27. 11:09
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenre nem volt példa mert ha most szeretnék elmeni bevándorlo vagyok és semmi jogom nincs.Régen csak elmentél a földes úrtol ma hiába mész el mert vár a másik úgyanazal a rendszerel régen nem volt munka idö semm.Mindenki szabad volt ma visszont egy elnyomó rendszer van amiben a pénz számit ha nem értesz egyet remete semm lehetsz mert a rendszer nem engedi.
2018. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de te ismered azt a fogalmat, hogy röghöz kötés? Meg a földesúr bíráskodott fölötted. A jobbágy a rögöz kötés előtt se volt olyan anyagi helyzetben, hogy elmenjen. De mindegy, ez nem történelem óra. Várom mások válaszát is.
2018. jan. 27. 14:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!