Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha húszon éves...

Nagyon gáz ha húszon éves fiúként én star wars helyett inkább a gumballt vagy a nagyfater bátyót néztem? Csak mert berakták star wars-t és azt én nem szeretem ) :

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket én is szoktam nézni :)
2018. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Star Warsért én sem vagyok oda, de ezeknél a sorozatoknál ezerszer jobb és igényesebb rajzfilmek is vannak. Persze ízlések és pofonok.
2018. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is nézném, de nincs cartoon network :( 25/F XD
2018. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gáz, de nem vagy vele egyedül. Én lány vagyok de nézem a Kalandra Fel! sorozatot (on-line), meg a Star Warst is, így se jobb ám. Nemmis beszélek róla a korombeliekkel. Maradjunk abban, hogy huszonévesen se a SW, se a CN sorozatok nem normálisak. Bocsi hogy ilyen nyersen megmondom, de vigasztaljon, hogy más is betegállat.
2018. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!