Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha döntésképtel...

Mit csináljak, ha döntésképtelen vagyok? Minden téren

Figyelt kérdés

Komolyan, nem bírok dönteni szint? semmiben. Még mikor szüleim kérdezik, hogy melyik ételt vegyük meg, akkor sem. Semmiben nem tudok, kisebb, nagyobb döntésekben sem.

Miért van ez?

Mit csináljak vele:



2018. jan. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Először apróságokkal kezdenék, mint pl. az említett étel. Valahogy meg kell tanulnod, hiszen te leszel felelős az életedért, a saját döntéseidért.
2018. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Azért van mert félsz a következményektöl! De felnött igazan csak akkor leszel ha döntéseket hozol... ez lehet jo vagy rossz, de emberrek vagyunk , tévedünk!De egyébként értelek mert én is igy vagyokvele, mondjuk én a nagy sorsfordito döntéseket nem merem meglépni sajnos!!!!!!
2018. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dokik sorozat egyik fontos idézete sokmindent elárul:

"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! (...) Az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni."


Tehát meg kell próbálni, mert csak ettől változol, tanulsz meg önálló lenni.

2018. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy félek. Még nem is gondoltam bele, bár nem tudom, hogyan változtassak...:/

Köszönöm a válaszokat azért.:)

2018. jan. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!