Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék az ellen tenni,...

Mit tudnék az ellen tenni, hogy ne szorongjak ennyire?

Figyelt kérdés

Mindig, kb minden helyzetben, ha beszélnem kell. Tartok tőle, hogy valamilyen hülyeséget fogok mondani, hogy nem leszek elég okos, értelmes a másik szemében. Másrészt nagyon szorongok, ha új helyzetekbe kerülök és új emberekkel próbálok ismerkedni. Pontosan tudom, hogy pontosan ilyen helyzetekbe kell sodornom magamat, de néha inkább elbújnék valahová, ahol senki sem lát.

Ti mit tennétek a helyemben? Azt, hogy szándékosan belemegyek új és új dolgokba mivel tudnám még kiegészíteni, hogy a lehető leghamarabb leküzdjem ezt?


2018. jan. 22. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám... Nekem is nap, mint nap meg kell küzdenem ezzel a szorongással, de nagyon nehéz, mert állandóan elhatalmasodik rajtam. Nemrég egy nagyon gyenge hatóanyagú nyugtatót kezdtem el szedni. Az valamelyest enyhíti a "tüneteimet", de egy kiélezett helyzetben nem igazán érzem a hatását.
2018. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen voltam én is, és röviden hogy mi segített: lépj ki a komfortzónádból! Rád van bízva hogy hogy. Angolul csomó videó van ezzel a témával kapcsolatban, elkezdtem nézni, és csinálni amiket mondtak, és teljesen jól bevált. Sokkal magabiztosabb lettem
2018. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!