Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pszihopata ellen mi a...

Egy pszihopata ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Valószinűleg a párom az. Utánna olvastam a jellemzőinek és szinte mind igaz volt rá. Amíg nem olvastam erről már akkor is feltételeztem,hogy valami nem stimmel vele.

Szóval mondtam neki,hogy menjünk el orvoshoz és deritsük ki hogy biztos az e. De ugye ő azt mondja nem az és nem megy. Már a hangját is felvettem amin épp hazudtolja magát. Még egy utolsó esélyt adok a kapcsolatunknak mert már 6 éve vagyunk együtt. Ennyi év kellet,hogy elkezdjek látni..

Mit tehetek hogy felfogja amit mondok neki?

Mármint milyen dolgok vannak ellene? Mit tegyek?


2018. jan. 4. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom, pszichiáter vagy, hogy ilyen diagnózist fel tudsz állítani. Egyéb esetben nem valószínü, hogy igazad van.


De az nem világos, hogy ez mit jelent: "hazudtolja magát", mert a szöveg többi részével nincs összhangban.

2018. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mik a fő bajok , veszélyben vagy ?
2018. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Pár hete belevert az arcomba. Életében elöszőr.(veszekedtünk) így nem tudom,hogy veszélyben vagyok e....

A mai meghazudtolása: (autószerelő ismerőséhez indult vinni az autot,de fél órával előtte azt mondta nem megy itthon marad velem,mert más dolgunk van.) Majd ismét hívta a autószerelő és mondta,hogy megy. Kérdeztem tőlle,hogy akkor miért mondja nekem,hogy nem megy(mert ilyenkor az ember mást tervez) erre a válasz:Nem azt mondtam,hogy elmegyek hozzá hanem hogy kiviszem az autót hozzá és ott hagyom.. :o

+az autómat használja a munkájához. Amiben dohányzik,eszik de nem takaritja,annak ellenére hogy mondtam hogy nem szeretném,ha lelakná. Annyit mondtam még,ha valakihez mennie kell vagy valahová akkor kérdezze meg,mert szükségem lehet rá(nem a fontos dolgokra gondolok,mert arra oda adom) szerintetek megkérdezi? Nem..

meg ilyenek.

2018. jan. 4. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján miért lenne pszichopata? Szerintem csak egyszerüen agressziv és bunkó - az értelmes az lenne részedröl, hogy otthagyod.
2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak ez alapján gondolom. De nem akarok regényeket írni,mert mobilról írok.
2018. jan. 4. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érted a pszichopátia lényegét, ha nem akarsz azonnal szakítani veled
2018. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem maradjunk annyiban, hogy 6 év alatt észrevetted volna már, ha az. (Egyébként, hogy érted, hogy mit lehet ellene tenni? A pszichopátia nem gyógyítható, viszont nem is jelenti feltétlen azt, hogy valakiből erőszakos bűnöző (vagy egyáltalán bármilyen bűnöző) lesz, de egyébként a pszichopatáknak általában nincsenek szexuális vágyaik és nem élvezik a szexet, azt meg gondolom észrevetted volna, ha csak a látszat miatt/ a te manipulálásodra csinálja.)
2018. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. jan. 4. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit nem értesz. Olvass utána rendesen, hogy mit jelent ha valaki pszichopata és milyen tünetei vannak.
2018. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy már utánna olvastam!!!
2018. jan. 4. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!