Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl félénk vagyok. Mit lehet...

Túl félénk vagyok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Túl félénk vagyok és nagyon csendes.Félek attól hogyha mondok valamit az emberek kinevetnek vagy rám ordítanak hogy maradjak csendbe és hogy ez kit érdekel(a nővérem miatt félek ennyire ő ilyen velem,leszól mindenért)

Hogyan legyek talpraesettebb?

Igazából amikor vannak szituációk akkor én azzonal tudnék cselekedni de nem merek.

Mit tegyek?


2018. jan. 24. 13:22
 1/2 A kérdező kommentje:
16L
2018. jan. 24. 13:29
 2/2 anonim ***** válasza:

El vagy nyomva.

És amíg látják rajtad, hogy tudnak rajtad uralkodni, addig taposni is fognak rajtad.

Régen volt egy film, Christopher Reeve játszott benne, valami hajón játszódott, és folyton ugráltatta valami öreg, és ütötte, verte, röhögött rajta.

Mígnem megelégelte a főszereplő, és jól elverte az öreget.

Na utána csend lett.

Amíg nem törsz ki a beskatulyázott helyzetedből, sajnos ugyanúgy fognak kezelni.

2018. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!