Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék tenni, ha egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, ha egyébként egy gátlásos, félénk srác vagyok, viszont ha buli van és ittam egy keveset, ellazulok és semmi gond a csajozással? 20/F

Figyelt kérdés
Ilyenkor általában sikeres is vagyok a lányoknál, de egyébként, ha nem ittam meg semmi komolyat nem tudok elérni, szeretnek velem lenni, de nem tudok lépni pl. megcsókolni. Esetleg, aki ezen felül tudott kerekedni? Tanács?

2016. márc. 28. 13:31
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
78%
A saját gondolkozásodon kell változtatnod, elhitetni magaddal, hogy nincs mitől tartani és lazábban állni a dolgokhoz.
2016. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyszerűen csak lazább vagy, mikor iszol, józanon meg mindent túlgörcsölsz. Nem kell izgulni, nem kell minden csajra úgy gondolni, mint egy potenciális partnerre, akit le akarsz nyűgözni, legyél velük normális, emberséges, nem kell őket túlfikciózni, mi is szoktunk szarni meg fingani, nem kell annyira izgulni. Ha valaki elutasít, nagy dolog, majd lesz olyan, akinek bejössz. Tanulj meg lazábbnak lenni és könnyedebben kezelni a másik társaságát.
2016. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal van gond, hogy amikor odáig jutnánk, h akkor csók, akkor valami olyasmi fog el, h az rossz, meg, hogy az már kötelezettségekkel jár, tudom f•szság, hülye gondolkodásmód
2016. márc. 28. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis kb ugyan ilyen voltam régen mint te.. de megelégeltem és most már úgy állok hozzá ,hogy rákérdezek ,bepróbálkozok max le offolnak de akkor sem veszitek sokat igazábol. Inkább küldjenek el a p1csába minthogy pár év múlva azon gondolkozzak,hogy mi lett volna ha.. :D
2016. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor tényleg nem értem, hogy a férfiak miért vannak rágörcsölve erre az "elköteleződés" témára. Mintha olyan rossz lenne, ha valaki érdeklődik irántatok, vagy neadjisten szeretne. Amúgy meg soha nem lehet tudni mi jön az életbe... Ki tudja mikor csap el a villamos, vagy szeretünk bele másba? Úgyhogy ennyit a nagy kőbe vésett élettervekből.
2016. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit?


Igyál mindig egy keveset.

2016. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!