Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy gazdag nő (gazdag pasikhoz hasonló módon) az autóját használja fel hódító eszköznek pasik terén?

Figyelt kérdés
Én azthittem ez a pasik körében egy csajozási mód,de ezekszerint a nők is csinálják.Mi a véleményetek erről,illetve konkrétan arról ha egy nő "hódít" ezzel?

2018. jan. 25. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fatal error, csak az a kérdés, hogy te miért uralkodásnak hatalmi játszmának fogod fel a párkapcsolatot. Így kezdésnek 1 óra/hét kezelést ajánlanék neked.
2018. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én eleve nem értem, lányoknak miért jön be a menő autós pasi. Nekem olyan tökegyforma minden autó, van négy kereke mindnek, azzal annyi :D Meg értelme sincsen, hiszen nyilván nem fogja megkapni a pasitól az autót a dugásért cserébe, akkor nem mindegy, milyen van neki ?
2018. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Semmi különösebb negatív véleményem nincs erről.


Ismerek egy ilyen hölgyet, aki autó imádatával akar kitűnni, vagy férfiak figyelmét felkelteni. Mutatja is hogy ért hozzá, szereti is ténylegesen.


Véleményem szerint ahogy egy pillanat alatt lereagáltam mikor ezt tapasztaltam arra gondoltam, hogy egyrészt mivel amúgy sem a legdekoratívabb nők közé sorolható ez az ismerős, úgy tudat alatt, olyan dolgot szeretett meg, amivel közvetetten tud a pasik szívéhez férkőzni.


Persze csak szerintem.

2018. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt nehéz elképzelni, hogy tényleg érdeklődésből foglalkozik az autókkal? Ha egy nő csinál valamit, azt csak azért teheti, hogy pasizzon vele?
2018. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!