Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől alakulhat ki ez? (bővebb...

Mitől alakulhat ki ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, aki mindig mindent "lenyel" kiskora óta. Konfliktuskerülő, sosem veszekedik senkivel. Ez a fiú felkerült Pestre az egyetem miatt, tehát a szülei ár nem voltak vele. Dolgozik, egyetemre jár stb. Ellustul, mindenbe minimális energiát fektet. Később a barátait se keresi annyiszor mint régen. Magába fordul (látszólag), de ő ezt nem állítja magáról, plusz elzárkózik. Elkezd füllenteni, majd hazudozni, végül ott tart, hogy saját magának is hazudik, mert az állítólag jobb a lelkének.

Kérdezem én, hogy mi lehet ennek az oka, ha a barátai és a barátnője minden eszközzel igyekeztek segíteni rajta? Miért jó az ha az ember már odáig jut, hogy magának is hazudik, amivel könnyebbben átesik dolgokon? Ha történik vele valami azt se mondja el a barátainak, akármennyire is emészti, vagy ha el is mondja, nem úgy, ahogy azok történtek.



2018. jan. 31. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt itt senki sem tudja megválaszolni. Pszichológushoz menjen a srác, és ott kivesézik, mi okozza a dolgot.
2018. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha menne oda! De mlg magának se vall be dolgokat. És ha nem vallja be, miért menjen? Ördögi kör :(
2018. febr. 1. 16:29
 3/5 anonim válasza:
Szerintem gyerek koti trauma.Nem lehetett jó gyerek kora.Ez 100%-ék
2018. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te most magadról beszélsz?


Hogy mitől alakulhatott ki, ez egy jó kérdés.


De szerintem nem bízol másokban, szerintem nem igazán volt (eddig) olyan szoros kapcsolatod, ahol biztonságban érzed magad, és ahol igazán megnyílhatsz mások előtt.

Viszont ezért neked is tenni kell, nyitni mások felé és elmesélni dolgokat.

Az is lehet, hogy félsz a csalódásoktól és így véded magad.

2018. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamról beszélek, hanem egy közeli ismerősömről. És 100%, hogy nem érte kiskorában semmi olyan trauma sem.
2018. febr. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!