Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alakulhat ki ilyen...

Miért alakulhat ki ilyen rossz kapcsolat férfi-nő között mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy csaj csak külsőre tetszik belsőre TOTÁL az ellentétem...igaz még külsőre is. Egyszer majdnem kavartunk, mert hát kicsit leitattam és elhívott félre beszélgetni ahol majdnem megtörténtek a dolgok, mert azért tényleg bejött akkor.


Aztán egyszer csak elkezdődött köztünk egy háború (ez nem vicc tényleg az) amit egyáltalán nem értek miért is..egy közös baráti társaságos nyaraláson kezdődött ahol ő is meg én is ott voltam, és hát megakartam dugni ez az igazság megujjaztam miközben a vízben volt. És ezután lehet jogosan azt hitte, hogy beteg vagyok igazából már akkor is láttam ,hogy igazából azért hagyja mert kicsit fél tőlem (oka nem volt rá) csak hát eléggé nagydarab vagyok ahogy ő mondaná "kigyúrt f**z". Na és ezt elmondta a faterjának aki egyébként eléggé ilyen maffia vezér feeling eljött hozzánk ,hogy most akkor hogyan képzeltem ezt engem sem kell félteni mert kb kidobtam otthonról. És innentől kezdve elkezdődött az egész az összes baráti kapcsolatomban bele szólt aztán én is az övébe.


Ezek olyan dolgokat következményeztek amiket inkább le sem írok , de belekeveredtem én is dolgokba kb az egész város arról beszél általában, ha mi elkezdünk véletlenül évente egyszer "beszélgetni" egymással ami annyiból áll, hogy próbáljuk egymást leégetni,megalázni komolyan mondom nem értem...mintha soha nem lenne vége verekedések minden volt miatta az életemben, és hát én is elég sok problémát okoztam neki.


De hogyan lehetséges ez egyáltalán, hogy ennyire megutáltuk egymást?? Pedig tényleg csak összeakartam vele jönni (mostmár tényleg nem akarok semmit) amit utoljára mondott nekem "Tomi azt álmodtam, hogy elraboltál", de tényleg ilyen pánik hangulatban :D most ez mi?? 4 éve tart köztünk ez a háború szerintetek direkt csinálja?? direkt csinálja ezeket a dolgokat?


Tényleg komoly háborúkról van szó nem ilyen falusi szintű átmegyek aztán megveretlek a romákkal...konkrétan 3 család háborúját indította el a köztünk lévő feszültség. Most is megvagyok fenyegetve (igazából a semmiért), hogy így elkapnak de igazából ők se nagyon mernek már közelíteni.

Az első kérdésem ezen az oldalon amire a nővérem hívta fel a figyelmemet, mert totál tanácstalan vagyok a háborúból tényleg eddig csak háború lett. Hogyan lehetne megoldani ezt a furcsa,egyedi helyzetet?


Amúgy az egész történet kb olyan, mint amikor megkívánja a "királynőt" csóró paraszt legalábbis ezt próbálják velem éreztetni, pedig rohadtúl nem így van közben...egyáltalán miért csinálja ezt? 24f 20l



2016. okt. 6. 08:24
 1/2 anonim válasza:
100%

bocs hogy ezt mondom de ez tipikusan az hogy megragadtál illetve megragadtatok az ovodás hajhúzós szinten. Nem gáz? Értelmes, leülős beszélgetéssel lehet ezt tisztázni, akár faterral együtt, őszintén, tudod minta felnőttek:)))

szerintem menni fog:)

2016. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, filmekben az ilyen eseteknek szex a vége.

Viccet félretéve, valahogy beszéld meg vele h nem akarod ezt a háborúsdit, inkább kerüljétek el egymást.

2016. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!