Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mikor fent...

Miért van az, hogy mikor fent van a volt barátnőm fbon, akkor nem akarok neki írni, de mikor látom, hogy 10-20 órája vagy több mint 1 napja nem volt aktív, akkor idegesít ez?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem, én szakítottam és amúgy nem vagyunk rosszban!
2018. febr. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert félsz, hogy nem lesz többé fent, esetleg letiltott, aggódsz érte...
2018. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Mert lehet arra gondolsz, hogy más valakivel "aktív" akkor ágyban;)
2018. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van. az zavar, hogy amikor nincs fenn, akkor nem tudod, mit csinálhat.
2018. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ahogy a tobbiek megirtak, ez zavar tudat alatt vszinuleg, hogy ammikor tobb oraja offline, akkor nincs rajta az elektro poraz, es nem tudod csekkolni, hogy vajon epp kivel van, mit csinal..

egyebkent beteges , amit a fb muvel az emberekkel, szerintem siman le kene torolni ezt a hany oraja elerheto funkciot, mert nagyon gusztustalan dolgokhoz vezet. van aki igy pattog rajta, mint te, mas meg a partnere nyakara jar, ha az online es nem ir 10 mpn belul vissza... katasztrofa.

amugy tuti tipp : NE nezegesd, h mikor elerheto.

2018. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!